Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A csajok élvezik ha sex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok élvezik ha sex közben a barátjuk kedvesen, szenvedélyesen, beszél hozzájuk?

Figyelt kérdés
Csajok főként tőletek várom a választ:P
2008. júl. 16. 22:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahány lány, annyi vélemény... Szerintem próbáld ki, és figyeld a reakcióját rá. Ha nem egyértelmű, akkor szex után kérdezd meg, hogy milyen hatással volt rá, hogy beszéltél hozzá. Én pl. kb kétszer annyira élvezem a szexet, ha a párom közben kommentálja, mit csinál, mit érez...
2008. júl. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%
szerintem ez midnenkinél máshogy van...én speciel ha ilyen szöveget hallok,h olyan szép a puncid stb...akk inkább röhögnöm kell...:D
2008. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem is tudom, ez olyan változó szokott lenni... Szex közben a szenvedélyé minden, és nem igazából a meghitt beszélgetéseké. Amúgy attól is függ szerintem, hogy mit mondasz neki. Ha valami szenvedélyeset, vadítót... Akkkor az mehet :) De ha másról .. hiába romantikus.. szerintem az nem odavaló.
2008. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Húú én nagyon imádom, mikor a kedvesem az előjáték során a fülembe suttogja nagyon szenvedélyesen, hogy mit fog velem csinálni. De nagyon részletesen és gyönyörűen elmeséli, én meg ettől teljesen bevadulok. Mindenkire másként hat a beszéd, a párommal mi nagyon szeretjük.

Petranova

2008. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek puszi
2008. júl. 17. 19:57
 16/20 anonim ***** válasza:
Engem nagyon fel tud izgatni, ha szenvedélyesen beszél, esetleg mocskos szavakat. Akár önmagában is elmegy előjátéknak, annyira! De a romantikus szöveget meg a hosszú "irodalmi" leírásokat (pl selymes bőrödön megcsillan... ) na azt utálom!!
2008. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
lyány vagyok, és ált. én szoktam a pasimnak mondani a durva dolgokat! :) szerintem nem kell elmondanom milyen eredménnyel ;)
2008. júl. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

teljesen egyénfüggő.

volt olyan párom akinek halkan elkezdtem mondani, hogy mit csinálnék vele. Részletekbe menően taglaltam a témát. Egy újjal sem értem hozzá (és ő sem saját magához) és kb 10 perc múlva hatalmasat élvezett. És erre bármikor képes volt. Még telefonon keresztül is.

De volt olyan is aki azt mondta, hogy fogjam be számat.

2008. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
szerintem kifejezetten izgató, ha szex közben szenvedélyesen beszélnek hozzád :)
2008. aug. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

én azt szeretem amikor sex közben a fülembe sugja, h szeret és, h nagyon kiván


emlékszek, h a legelső alkalommal mikor picit fájt azt sugta a fülembe,h: nyugi picim, nem fog fájni, mindjárt vége

nah én erre annyire felizgultam, h alig éreztem valamit:) nem is fájt annyira az első:)

2009. máj. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!