Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Átlagnál nagyobb méretű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagnál nagyobb méretű péniszem van. Milyen pózban szeretkezzünk, hogy a barátnőmnek ne okozzak ezzel kellemetlenséget?

Figyelt kérdés
Kb. 20 cm-es vagyok, 5 cm-es vastagsággal... nem dicsekvésből írok, csak a barátnőm gyakran panaszkodik emiatt, és még nem találtunk mindkettőnknek jó megoldást...
2008. júl. 16. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

[link]


itt kedvetekre válogathattok :)

2008. júl. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármely pózben csinálhatjátok... mondjuk hárulról nem, mert akkor hatolsz a legmélyebbre. Arra kell csak figyelni, hogy ha pl te vagy felül, akkor ne told be túl mélyen. Ha meg ő van felül, akkor ne üljön rá rendesen, csak ameddig jó neki. Ki lehet küszöbölni a problémát, csak egy kis idő és gyakorlás kell hozzá :-)
2008. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem a lovagló póz ami jó lehet mert ott a lány tudja irányítani hogy meddig kellemes neki. Ha akar beleül teljesen, ha akar csak félig ül bele.
2008. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nekem csak 19/5cm de nekünk bejött a lovaglo čs a kutyapoz is de figyelned kell a mčjre hatoläst de ha teljesen beszeretnčd dugni azt inkäbb az orgazmus utän tudod mikor a mčhszäj kinyilik de az nčha nagyon jo črzčs

Én ezt tapasztaltam

2008. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
Fektesd a hasára, csukja össze csaknem teljesen a lábát, és feküdj te is rá. Így nem lehet túl mélyen bedugni... vagy tekerd körbe a szerszámod egy kisebb törölközővel.
2008. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!