Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 18 vagyok, jelenleg nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 vagyok, jelenleg nincs barátom, és nagyon kívánom a csókot, de nem akarok könnyűvérűnek tűnni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 16. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
szerezz pasit
2008. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
hát szerezz egy barátot és majd ha eléggé összemelegettetek (megértitek egymást, van közös téma...), akkor lesz kivel csókolózni... és azért majd ne siettesd a kapcsolat kialakulását, hogy csókolózhass, mert az tönkreteheti az egészet
2008. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
35%
Segítek én rajtad...:D Félretéve a viccet, ha van vmi bizalmasod, akár őt is megkérheted, de szerintem még egy barátnő is bele menne ebbe, ha már tényleg nagyon nincs kivel...
2008. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Mást tényleg nem nagyon tusz tenni mint szerzel olyat akivel ha komolyabban nem is de a csókolózásig eljuttok. Az még nem könnyűvérűség, nem szokás megróni valakit mert naponta akár 5-6 különböző emberrel csókolózik mert ebben semmi komoly szándék nincs. Meg van egy alternatív lehetőség is ami miatt lehet hogy sokan elkezdenek kurvaanyázni engem meg lehúznak de tegyék: tehát ha van egy régi barátnőd akiben megbízol és tudod hogy nem zárkózik el egy ilyentől, esetleg neki is hiányzik megemlítheted neki is hátha kisegít. Arról hogy vele csókolóztál pedig nem kell senkinek tudnia, manapság ez egyre elfogadottabb és nem leszel tőle meleg.
2008. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
első válaszadó vagyok. Ugyanazt mondtam, mint a többiek csak sokkal rövidebben. Miért kell ezért lepontozni?
2008. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Hč na most värjunk egyältalän hova akarod a csokot mert nem mindegy

De čn adok neked bärhovä ha gondolod privibe diszkrét

És senki se tudja meg akär reggelig csokolozhatunk

Ja čs puszi a puncidra

2008. júl. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hogy nézel ki utolsó hozzászóló?:P
2008. júl. 16. 23:00
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Küldtem privi emilt drága ;)
2008. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%

rofl... no comment :D

ha kurni akarnal, meg akkor sem ertem hogy hogy jon a kepbe a konnyuveruseg?

van kutyad? kenj az arcodra egy kis kolbaszzsirt es dugd oda neki :DDDDD

2008. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
látom látom régi kérdés...de... ha nem kezdtem volna kijárni a cigisekhez a gimiben, meg aztán sörözni, borozni...bizony hasonló cipőben járnék most 23 évesen is!!!!!
2009. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!