Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mindössze 12 éves vagyok, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindössze 12 éves vagyok, de elkezdtem masztizni. Helyes-e ilyen korban?

Figyelt kérdés
Szeretném kikérni a véleményeteket, hogy helyes-e ilyen korban? Nem szeretnék hibát elkövetni és nem akarok valami szakadt ribancnak tűnni nagy koromban. Komoly válaszokat szeretnék, ha lehet. Köszönöm!
2008. júl. 16. 21:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Kár, hogy kamukérdés...
2009. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Állítólag ezt kell is csinálni.De amúgy az izgató eszközök nem szakíthatják át a szűz falát?vagy meddig lehet fel dugni pl az ujjunkat?
2011. jan. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Semmi gond.Szerintem majdnem mindenki kipróbálta ebben a korban.én is
2011. máj. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
0%
12 évesen ba*sztok baz*meg rib*ancok mennyetek oszt barbizzatokmég mert ha felnöttök akkora eggy ku*rva ri*banc lessz belöletek hogy mehettek a sarokra !! de tuggyátok mit tituggyátok hogy kivel ba*sztok meg kivelnem ennyi akkor legyetek ku*rvák meg ri*bancok az a ti döntésetek én 12 évesen még a ba*szás jelentöségét se tutam de timár 10-11 korotokban szépkis szüleitek meg barátiköreitek van hogy ha már pi*sisen tuggyátok hogy mi az a ba*szás !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szia ha megnyugtat en 10 eves vagyok es masztizok...
2016. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!