Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen orgazmus az amikor nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen orgazmus az amikor nem hüvelyi, szóval nem dugta be az ujját, hanem felette, maszírozta?

Figyelt kérdés
2008. júl. 16. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csikló.orgazmus
2008. júl. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és azt a könnyebb elérni a pasiknak?
2008. júl. 16. 17:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Hüvelyi orgazmusra nem is képes minden lány.
2008. júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És az baj,hogy 5perc alatt nekem ez siekrült?Utána meg már rossz ha ugyanott csinálja?:Sés talán még fáj is? :S
2008. júl. 16. 17:47
 5/9 A kérdező kommentje:
vagy ilyenkor szóljak,hogy "halika,de elmentem,hagyd abba"? mert nem veszi ezt észre...
2008. júl. 16. 17:47
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Hát nem hiszem hogy nagyon figyel rád, ha nem veszi észre... Páromnak egyszer felvetettem, hogy sok pasi észre sem veszi, hogy a párja elment, erre felháborodva azt mondta, hogy "Hogy lehet azt nem észrevenni?? Ahhoz túl látványos!"

Egyébként normális, ha utána "fáj", mert túl érzékeny a csikló az orgazmus után. És ha ő magától nem veszi észre, hogy megtörtént, akkor tényleg nem ártana szólni neki. Vagy több visszajelzést kellene neki adnod :)

2008. júl. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy nem tudja,hogy elmentél?Hát nem reagálsz sehogy sem az orgazmusra,csak fekszel mint egy darab fa?Akkor nem csodálom,hogy nem veszi észre!Éreztesd vele,gesztikulálj,nyöszörögj,vagy valami,amiből tudni fogja,hogy jó volt neked.
2008. júl. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló vagyok, kihagytam, hogy normális ha 5 perc alatt éred ez az orgazmust a csikló izgatásakor, de az is normális, ha ennél több kell hozzá, nem vagyunk egyformák :)
2008. júl. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Minél kevesebb idő alatt mész el, annál jobb. Aztán, ha kicsit vártok, lehet kezdeni újból a csikló izgatását, és akkor megint lehet tőle orgazmusod. Az én tapasztalataim szerint a második csikló-orgazmushoz több idő kell, de megéri, mert jobb, mint az első.
2008. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!