Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elmúltam már 21, láttam már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúltam már 21, láttam már fütyit, vágyom is rá,úgy érzem; mégis félek tőle. Miért félek a szextől?

Figyelt kérdés
Ha már egy kicsit kezd jó lenni pl. ha ujjal izgat a srác, egyből menekülök. Mintha bűnnek érezném azt, hogy élvezem. Nem tudom, mi lehet a baj. Egyedül arra tudok gondolni, hogy mivel a szüleimmel mindig tabu volt a téma, valamiért bűnös dolognak tartom, hogy nekem jó lehet, ill. tisztátalannak, hogy megérintsenek. Már teljesen el vagyok keseredve. Hová fordulhatnék?
2008. júl. 16. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz. Masztiztál fiatalabb korodban? Vagy féltél akkor is, hogy a szülők meglátnak vagy ilyesmi? Valószínűnek tartom, hogy történt valami kiskorodban, amitől így reagálsz a közeledésre. Időbe telik, míg ezeket az érzéseket elküzdöd, és ha egyedül nem megy, akkor kérd szakember segítségét. Ha már van egy komolyabb barátod, akkor ő is tud segíteni, ha nem adja fel a sok próbálkozást.
2008. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Na jó ezt felejtsd el miért lenne baj ha élveznéd a szexet?A szüleid is megcsináltak valahogy?!

A szex nagyon jó tud lenni ha jól csinálják és neked még sokat kell tanulnod úh.ha lehet valami komolyabb kapcsolattal kezd és odafigyeléssel.

Azt javaslom ha félsz járj utánna a dolgoknak pl.itt:

[link]

lényegében mindent megtalálsz.

Én 15 éves voltam mikor elkezdtem a szexet és természetesen én is féltem,előtte csak pettingeltünk,majd orálisan kényeztettük egymást és annyira belelendültem e miatt,hogy engedtem.Bár jónak nem volt mondható,semmit nem éreztem,nem is fájt,a pasim azt hitte nem is voltam szűz,ő pedig gyorsan elment.Utánna is voltak kétségeim,mert nem tudtam még mit hogyan kell,de nem nagy kunszt rá lehet érezni gyorsan mindenre.

Azt javaslom,hogy a partnered előbb azt tanulja meg ,hogyan tud eljuttatni a csúcsra szex nélkül(kézzel,orálisan)és ha az megvolt,akkor engedd,hogy neki is jó legyen.Az lenne tisztátalan ha sok pasival csinálnád v.pénzért.Ezeket töröld ki a fejedből,mert lemaradsz v.mi nagyon jóról.

2008. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én is hasonló cipőben jártam,úgy23 éves koromig.Lehetőségem lett volna,de mindig bepánikoltam. Ekkor megismertem 1pasit és kölcsönösen rákattantunk 1másra.Innéttől nem volt megállás,és azóta imádom a szexet.Úgy gondolom,hogy "fel kell nőni" hozzá,és kell egy partner,akit igazán kívánsz.
2008. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%

Csak lättad

A fütyit vagy fogtad is mert nem mindegy

De ha debreceni lennčl segitenčk

Egyszerü az eset

2008. júl. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ó te szegény ! Ne félj, jó az nagyon is !!! Remélem azóta megoldódott a problémád és nem maradtál azóta is szűz.


Tomi

2010. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!