Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretnék lefeküdni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék lefeküdni egy lánnyal, de aggódom a méretem miatt.15 cm az kevés?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, szeretnék lefeküdni a barátnőmmel a péniszem kivülről látható mérete 15-16cm, hasfaltól 18. Nem túl kicsi? Szűz még a lány, de nagyon aggódom hogy kicsi a méretem segítsetek!
2008. júl. 16. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez átlagos... és nem a méret a lényeg hanem ahogy használod...

Ha nagyon aggódsz akkor néz utána olyan pózoknak ahol mélyen be tudsz hatolni a csajba... de szerintem nincs szükség rá pluszban

2008. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

hasfaltól 18 az teljesen jó.

trimmeld kicsit a szőrzetet, ha számodra kicsinek tűnik. Nem kell leborotválni, csak kicsit vágd rövidebbre. De szerintem felesleges.

2008. júl. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos méret, nincs vele semmi gond.
2008. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem teljesen rendben van a méreted. És hidd el, hogy a barátnőd sem fogja megjegyezni, hogy kicsi vagy ilyesmi. Amúgy tényleg nagyobbnak látszik, ha levágod a szőrt vagy teljesen leborotválod.
2008. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

mennyi ilyen kérdés van mostanában... elmondom, még a 12 centi is tökre normálisnak mondható ilyen korban, mivel még fejlődő szervezet vagy.


egyébként meg a lovagló pózt ajánlanám, ha mélyre akarsz hatolni

és mi van ha a barátnőd vaginája kicsi? ismerek olyan nőt, akinek a barátja pénisze túl nagy volt és fájt a közösülés mert egyfolytában a méhszájat bökdöste, ezért szét is mentek, ráadásul a vagina elején van a legtöbb idegvégződés, tehát nem kell ahhoz, nagyon nagy cerka, hogy nagy eredményeket érj el ;)

2008. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Én 28 éves lány vagyok ésmár volt jópár pasim , és hidd el kérlek , hogy a nők nem a farkadtól fognak " főképp elmenni , hanem tőleg és a simogatásod, a csókjaiddal ugy feltudod őtet izgatni, hogy a végén már ugyis mingegy lessz mit raksz be. Amugy a a méreted tökéletesen megfelelő , és szerintem a legjobb méret, mert eggyátalán nem kicsi de 18- centitől, már eggyes pózokban szerintem inkább fájdalmas mint kellemes, de ez nőtöl is függ.Amugy volt olyan pasim akinek 10 centi alatt volt, de a pasi az állat volt , annyiszor juttatott el a csucsra ahányszor csak akart. Ugyhogy ez nem sablon, hogy nem a méret a lényeg
2008. júl. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
A méret nem annyira számit nem az a lényeg hogy hány cm,amugy a tiéddel nincs gond,szerintem ez átlagos méret
2008. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
es te szuz vagy???maskulonben nem a meret szamit:Phanem az h mit tud;)
2008. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez a lánytól függ.Amúgy nem véletlenül mondják,hogy nem a méret a lényeg,mert lehet neked 30 cm-es farkad is,ha mondjuk a lányka nem tud hüvelyi úton elmenni,csak csiklóorgazmussal pl.(a nők 3/4-nem tud)

Nem kevés a 15 cm,egy szűznek meg jobb,ha nem egy 20 cm felettivel kezdi,mármint a barátnőd.

Azt ajánlom előbb elégítsd ki orálisan v.kézzel és mikor már volt orgazmusa utánna szexelj!

2008. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

15-16 centi az átlagméret.

ha 12 centi lenne akkor megérteném a kérdésedet.

pont a legjobb méreted van.

2008. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!