Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tanulható az orgazmus?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanulható az orgazmus? Hüvelytornázom, még mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés

20 éves vok, és még nem volt orgazmusom sem egyedül, sem a barátommal

köszönöm a válaszokat


2008. júl. 16. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább úgy, ha magadat "teszteled". Tapasztald meg, hogy mi a jó neked - ezt leginkább maszturbálással teheted - és akkor menni fog mással is. A hüvelytornával a hüvelyi izmokat erősíted, de az orgazmushoz nem visz közelebb szerintem.
2008. júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen először maszturbálással kellene kezdened. Otthon, egyedül, puncit simogatva kitapasztalni, hogy valójában mi a jó neked, mit szeretsz. Ha megvan, rávezetheted a barátodat is.
2008. júl. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hüvelytorna szerintem is csak fesezsebbé teszi ott lennt az izmokat, de nem segít az orgazmus elérésében. Csak a tapasztalat segít, pároddal együtt is keresgélhetitek a megfelelő pontokat :)
2008. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha még nem volt orgazmusod, akkor nem a hüvelyire kellene először ráhajtani (hiszen vannak nők, akik sosem képesek hüvelyi orgazmusra), hanem a csiklót kellene stimulálni. Egyedül, a pároddal... Szerintem a nagyon hosszú előjáték (csókolózás, simogatás) után egy kis puncinyalogatás tutira meghozza a várt eredményt. A lényeg, hogy ne görcsöljetek rá arra, hogy orgazmusod legyen, csak engedd el magad, és koncentrálj arra, amit érzel.
2008. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!