Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Több embertől is hallottam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több embertől is hallottam, hogy a romák puncija pár fokkal melegebb, mint a "fehéreké". Igaz ez?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 23:46
1 2
 11/17 anonim válasza:
92%
Sztem ez lehetséges.Mondjuk még nem volt roma csajom,remélem nem is lesz:) amugy a feketéknél is ez van nekik pld teljesen más az illatuk, és ha izzadnak az izzadságuk "édesebb" szagú. ezt nem negativ értelemben irom, ez genetika
2008. júl. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%
Kár hogy nehéz tényleg csinos fekete csajt látni akinek tényleg gusztusos alakja van, szép közepes méretű feszes mellel. De élőben még nem szagoltam egyet sem pedig érdekelne!
2008. júl. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem a bőrszinnen múlik az ember vérmérséklete,hanem a vérmérsékletén múlik hogy mennyire forró a puncija.
2008. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

igaz! nekem volt egy pek baratom, es o kenyeret sutott a cigany baratnoje pinajaban... hogy lehet ilyen baromsagot kerdezni? :D

sot az eszkimo noke meg hidegebb es lefagy benne a pocsod... rofl

2008. júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
kenyeret sütött, áá. X'DDD.
2008. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
83%
nem igaz:) tüzesebb:)
2008. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

jobb ez az oldal, mint a napiszar!!!

a kenyeresen majdnem megfulladtam XD

2010. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!