Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lovagló pózban éreztem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lovagló pózban éreztem, hogy mindjárt elmegyek. Még kellett volna egy kicsi. Viszont a barátom hamarabb elment és én így nem tudtam. Van arra esély, hogy majd egyszer elélvezek hüvelyen keresztül, ha most éreztem, h "majdnem"?

Figyelt kérdés
Lehet majd arra esély, hogy majd 1x elélvezek? Nem vmi fontos hiszen kb 2 hónapja nem vagyok már szűz, de éreztem h majdnem sikerült. Lehetséges majd? De nekem a gyorsabb verzió jött be amikor sokkal gyorsabban mozogtam és a barátom is rásegített. Az is lehet, h én a vadabb szexet kedvelők közé tartozom?
2008. júl. 15. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát..:D lőfordulhat:D amúgy meg biztos elfogsz menni, csak a te részedről több előjáték kell, és kb.. egyszerre is elmehettek:P Az nagyon izgi tud lenni.. Tapasztalat...
2008. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elején én is csak így tudtam elmenni. Csináld legközelebb úgy, hogy egyszer lassabban, majd gyorsabban, aztán megint lassabban, és gyorsabban mozogsz. Így a barátod nem tud olyan gyorsan elmenni, mert mikor már jó lenne neki, lelassítasz. Amikor már érzed, hogy majdnem megvan neked, akkor folyamatosan csináld gyorsan és meglesz :-)
2008. júl. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Mondjuk ha mčg 2 honapja szexelsz akkor ne csodĺlkozz ezen

De kčsöbb meglĺtod minden jora fordul

Probĺlgassĺtok egymĺst aztĺn majd jo lesz 1x

2008. júl. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Még érdekelne az is hogy kb mennyi ideig mozogtál a barátodon hogy ezt érezd? Mert kb 6 percet ki kéne bírnia neki is.
2008. júl. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Volt az annyi.
2008. júl. 16. 09:41
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

6perc? ez vmi átlag? mert az én barátom olyan sokáig bírja,h én már nem bírok mozogni...30perc kb..

na mindegy,én több mint egy éve nem vagyok szűz,de csak a mostani párommal csináltam...és nekem azóta jobb a behatolás,mióta hüvelytornázom..előtte sosem éreztem h tyű de jó,akár el is mehetnék,de mostanában egyre jobb...

2008. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha gyorsan lovagolszrajta ez mondjuk jelent 120 lökést percenként az majdnem olyan mintha verné valaki a farkát, és ha kb 6 percig ilyen tempóban veri valaki az általában elsül ennyi idő alatt, ehhez ebben a szituban hozzájön hogy téged lát a farkán mozogni, az egész farkán érzi a meleg puncidat, meg érzi az illatodat is. Ez még plusz nagyon erős aljzószer, tehát ilyen tempónál ez normális. Most kb képzeld el hogy bele tudd élni magadat a helyzetbe, hogy a barátod miután végigcsókolta minden porcikádat és remegsz a vágytól már folysz odalenn, akkor rákattan a csiklódra és gyorsan elkezdi pödörni a nyelvét rajta meg 2 ujjal beléd is mászik és ujaz hogy csak úgy cuppog. Majdnem biztos hogy a 6. percre vonaglani fogsz az orgazmustól ha nem vagy frigid, hát kb ilyen ha rendesen meglovagolják az embert! Kíván téged és nem tud másra gondolni ha rajta vagy, hogy elterelje a gondolatait. De valszeg ha ennyire kíván akkor hamar meg is keményedik a következő menetre.
2008. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy sikerülni fog, de ehhez magadat kell elsőnek megismerni.Amit te éreztélaz nem "csak" hüvelyi orgazmus lett volna , amire nagyon kevés nő képes, ha eggyátalán jól érzik.Lovagló pozban a csikló is ingerelve van és a kettőegyütes ingerlése váltja ki az orgazmust. Gyakorolni kell , de ha ráérzel az ízére , már felé tudsz oldódni és bármikor sikerülni fog . Ha jobban felhuz az előjáték során akkor a behatolás után , össze tudjátok hangolni az eggyüttes orgazmust , de ha mindketten tudjátokk "lassan " nyulytani akkor attól nagyobbat fogsz élvezni. De gyakorlat teszi a mestert.
2008. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a megoldás, hogy miután a barátod elment, utána simogasson még téged, akár belül, a G-pontot ingerelve (úgy a legegyszerűbb, hogy Te hanyadt fekszel, a barátod bedugja a középső ujját úgy, hogy a tenyere felfelé nézzen, majd csak az ujja hegyét mozgatja úgy, mintha ki akarna csalogatni valamit. Hihetetlen érzés, próbáljátok ki! Közben persze lehet egy kis nyalakodás is, úgy biztosabb az orgazmus. Aztán, ha ez még mindig nem volt elég, akkor valószínűleg a párod ismét lázba jött, és lehet folytatni a második "menetet", ami ráadásul tovább is tart, mint az első, mert minél többször kezd neki egy pasi, annál tovább tart. Hajrá!
2008. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ebben a pózban csináltam a párommal legutóbb.. sikerült egyszerre elélveznünk..bár tarthatott volna kicsit tovább is az aktus mint amire számítottam..
2022. dec. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!