Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitöl van az hogy anális szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitöl van az hogy anális szex közben mindig van orgazmusom? Hüvelyinél meg sosem volt idáig?

Figyelt kérdés
Mitöl van ez?
2008. júl. 15. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. az attól függ...kinek hogy van:d
2008. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag nem minden nő képes a hüvelyi orgazmusra... Nemtom
2008. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hú... na ilyet sem hallottam... anális szex közben szokott téged izgatni kézzel más területeken??? a nők mindig meg tudnak engem lepni :-o
2008. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hát nem tudom. A hüvelyi nem mindenkinek megy. Análisan meg ahogy mozog benned ingerli a gátadat ami mint tudjuk erogén zóna. Gondolom ez az oka.
2008. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen szokot közben a csiklómat izgassa.De esküszöm olyan nagyot élvezek amikor a popomba van.De nem értem amikor a puncimban van mért nem tudok elélvezni?Szerintetek mi lehet az oka?
2008. júl. 15. 23:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Megirod hĺny čves vagy mert lehet 1-2 szülčs utĺn vagy 30 čv fölött te is jobban člvezed majd
2008. júl. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A popsi és a punci más irányba vezeti a pasid farkát. A popsi dugása közben a hólyagod alapját lökdösi,nagyjából ez a G-pont. Szerencsés vagy, hogy megtaláltátok :). Ha puncival is szeretnéd megtalálni, lovaglópózból hajolj hátra (hídba), amennyire bírod és hagyd őt mozogni. Jó próbálkozást!
2008. júl. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.29éves vagyok,vannak gyerekeim is.
2008. júl. 16. 07:04




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!