Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 1 hónapba 14-15 alkalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapba 14-15 alkalom (szex) sok (persze 1 személlyel)? A lovagló póz (orgazmus nélkül) fogyaszt?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. válasz: szerintem nem sok, annyiszor nyomjátok amennyiszer jól esik... de ha 100 alkalom fölé mentek, akkor nézzetek el egy orvoshoz

2. válasz: nem muszáj a fogyáshoz orgazmus...az a lényeg, hogy sokat mozogj, és a lovagló póznál bizony sokat mozogsz...

2008. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap alatt ennyi szex nem sok. Én a barátommal csak hétvégente találkozom, átlagosan 10szer szexelünk 3nap alatt. Van hogy több van h kevesebb. Amúgy meg a szex mindenhogy fogyaszt. Ha te vagy alul(nálunk így van), a hasizmod is edzed.
2008. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem sok. Az én pasimmal mi sokkal többször szexelünk egy hónapban. A szex pedig bármely pózban fogyaszt orgazmussal vagy anélkül, a lényeg, hogy minél többet mozogj.
2008. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Kurva kevés. Barátnőmmel mi 3 nap alatt nyomunk ennyit.
2008. júl. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1 honapba 15

Hĺäćŕt a nagyapĺmnak az sok lenne de nekem meg kevčs

Az orgazmus hiĺnya az fogyaszt mert ideges maradsz

2008. júl. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!