Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy fiú hangosan veszi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú hangosan veszi a levegőt vagy akadozva az azt jelenti hogy élvezi?

Figyelt kérdés
a barátommal még nem feküdtünk le csak ismerkedünk egymás testével egyenlőre de amikor ott lent simogatom és közbe smárolunk vagy hasonló szitukban,akkor kicsit hangosabban és akadozva veszi a levegőt! Ez pontosan mit jelent?
2008. júl. 15. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan élvezi.Az én barátom is így "reagál" az ilyen dolgokra, teljesen normális.:)Örülj neki:P
2008. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólónak igaza van.. az én pasim is így szokott csinálni.:D Szóval sok sikert!:P
2008. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasimnak is jobban lehet hallani, ha levegőt vesz, amikor izgatom. Ez tök normális. Én is (meg szerintem más is) szaporábban veszi a levegőt ilyenkor.
2008. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
lehet, hogy azt jelenti, hogy nem bírja már a strapát szegény és majd' megfullad...
2008. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Miért járnak ide 12 évesek? Szerinted ha ingerled a faszát akkor mit kellene éreznie?
2008. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

mért járnak ide bunkó faszok? amugy meg 16 vagyok!!

a többienek köszi a választ! :)

2008. júl. 16. 10:45
 7/7 A kérdező kommentje:
és honna tuggyam soha nem volt még faszom
2008. júl. 28. 14:19




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!