Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg késlelteti a pasiknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg késlelteti a pasiknál a Durex Perfoma óvszer a magömlést?

Figyelt kérdés

Ezt szeretnénk kipróbálni a barátomal, me naon hamar elmegy sajnos.:( és ezzel tényleg tovább fogja bírni???? Nagyon nehezen hisszük el h tényleg igaz-e! Me h tudná má??-oan hihetelennek hangzik.....

Aki már próbálta az lécci írja már le a tapasztalatát ezzel kapcsolatban!!:)

Köszike, és CSAK értelmes válaszokat kérek!!!:)


2008. júl. 15. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi próbáltunk ilyen óvszert, bár nem Durexet, hanem Rakót. Mondjuk az én barátom akkor is nehezebben megy el, ha bármilyen gumi van rajta. De van benne valami anyag, ami tényleg késlelteti a magömlést. Szerintem egy próbát megér, ha máshogy nem védekeztek, akkor gumit ígyis-úgyis kell vennetek, akkor meg már kipróbálhatjátok.
2008. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom valami érzéstelenítő anyaggal van bevonva belülről, így elképzelhető.


Amúgy lehet kapni erre a célra kenőcsöt, meg spray-t is amiben gyakorlatiag lidocain van.

2008. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált, szóval a válaszom igen.
2008. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer régen mi is próbáltunk hasonlót, és azt mondta a párom hogy azt érezte hogy elzsibbad a pénisze vagy mi attól az anyagtól ami benne van, a végén az lett hogy el sem jutott, szóval bevált :) túl jól!
2008. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor jóóó:)naon szépen kösziii:D
2008. júl. 16. 11:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én még azt is tudom ajánlani, hogy előtte menjen el a barátod, éés utána az aktus.. így már eleve tovább fogja bírni, mindenféle zsibbadás nélkül :S :) Csak annyi, hogy vártok utána egy picit, tudod a regenerálódási idő :F
2008. júl. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nah kipróbáltuk,és télleg naon jó, tovább bírta,ugy elzsibbat a fasza:Dés utána oat élvezet:Dmint még soha:D szal télleg jó:)És kösszike a válaszokat!
2008. júl. 17. 00:01




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!