Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátomat nagyon érdekli a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat nagyon érdekli a 3-as, én viszont képtelen vagyok rá. Mennyi az esélye, hogy meg fogja tenni mással?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy milyen komoly a kapcsolatotok. Az én barátom is akarja, akarná, én is benne lennék, de túl féltékeny vagyok hozzá. Mostmár a vőlegényem, tehát nem kell attól félnek hogy megcsalna mással, esetleg 3asba. Ha komoly a kapcsolatotok, nem kell félned. Ha egy léhűtő alakkal vagy, attól én tartanék.
2008. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem menj bele nagyon jó dolog élvezni is fogod,triplán!
2008. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha szeret téged, akkor nem fog megcsalni. Persze tudnod kell azt is, hogy mi az elképzelése a hűségről. Attól, mert foglalkoztatja ez a 3-as dolog, még egyáltalán nem követlezik belőle, hogy meg fog csalni.
2008. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
De hidd el nagyon jó enged meg neki, tudod csak egyszer élünk!
2008. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, már le is volt fixálva a dolog a harmadikkal,de nem tudtam végigcsinálni.Komoly a kapcsolat, de az az érzésem, hogy túlságosan sokat foglalkozik a gondolattal...
2008. júl. 15. 20:53
 6/12 anonim ***** válasza:

Nemtudom hogyvagy vele de én a helyedben nem mennék bele a dologban.Merthát végig se bírnám nézni ha az én barátom előttem csinálná egy másik csajjal.

De a te dolgod ha te is akarod akkor nyugodtan csináljátok.

2008. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne eröltesd a dolgot.Megmondod a barátodnak hogy nem tudnád elviselni ha mégegy lány benne lenne a dologban.Ha szeret téged elfogadja a döntésedet ha nem akkor dobd ki a picsába.
2008. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elfogadta, hogy én nem tudom-nem akarom,de nincs rá garancia, hogy nem keres másik kettőt, akik akarják:(
2008. júl. 15. 21:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha másik két csajjal megteszi akkor dobjad.Szakíts vele mert akor tuti nem szeret tégd csak a saját vágyait akarja kielégíteni a te érzéseiddel meg nem is foglalkozik
2008. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem a barátnőmet és nemtudnék mégegy csajt kényeztetni mellette, vagyis biztos tudnék, de a barátnőmmel törődnék inkább. Akkor meg mi értelme? :D
2008. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!