Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem dug meg napközben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem dug meg napközben?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Talán mert ilyen alpári vagy. De félre téve ezt a részét, lehet hogy ugy gondolja hogy napközbe nem vagy olyan friss punci ügyileg, és nincs kedve hozzád érni. Vagy talán vannak olyan tényezők: szomszéd szobába szülők stb, amik miatt zavarba van.
2008. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megvárja míg lezuhanyozol. Vagy külső tényezők nem engedik. Vagy egyszerűen csak nem szeret napfényben megdugni téged, csak sötétben.
2008. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem érdekes mert mindig reggel akarja álltalában.Mért?
2008. júl. 15. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mert a fiuknak reggel nagyobb a szexuális éhsége, kívánósabbak! Valamikor én sem bírom ki anélkül hogy ne verjem ki mert szó szerint feszült leszek egész nap. Neki ott vagy Te, de ha azt akarod hogy dugjatok egy jót akkor fel kellene kelteni az érdeklődését mert egy fiatal pasi gyakorlatilag egész nap harcra kész, legalábbis engem marhára le kéne fárasztani h ne lehessen rávenni. Szóval mássz rá és akkor napközben is összejön!
2008. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
napközben már biztos van egy kis bukéd... fürödj sűrűbben és tuti le se tudod majd vakarni magadról
2008. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Igen reggelre pihentebb az ember čs nekem is van ugy hogy ĺllo farokkal kelek

És hĺtulrol odabujok a csajhoz

És volt mĺr ugy hogy felse kellt csak mikor mĺr elmentem

De az ajto tĺrva nyitva volt nedvesen čn meg csak nem kopogtam de jo volt igy čbrednie mindkettönknek

2008. júl. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

ajanlanek egy oldalt neked:


www.szopoalarc.hu :DDDD

2008. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!