Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért csak ugy szeret szeretkez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csak ugy szeret szeretkezni velem a párom, hogy ö van felül?

Figyelt kérdés
At mondja igy élvezi a legjobban ,mert igy olyan mintha birtokolna.Ez nem értem?Tudtok segiteni mit jelet ez?
2008. júl. 15. 18:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Lemaradt a lényeg:nö vagyok!
2008. júl. 15. 18:17
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak sejtésem van arról hogy te lány lehetsz és a pasidról van szó. Valószínűleg úgy érzi hogy ha te lennél felül akkor nem tudna ő irányítani. Ha ő van felül akkor olyan ritmusba szexeltek ahogy ő akar, ő tud irányítani, tehát birtokol téged. Ezt valószínűleg a saját élvezete miatt csinálja.
2008. júl. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na jó de én is szeretném öt birtokolni.Mért nem engedi hogy lovagoljak rajta?
2008. júl. 15. 18:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azzal semmi gond, ha szeret birtokolni, azzal viszont már igen, hogy téged nem enged kibontakozni...
2008. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A választ le is írtad a kérdésedben. Ígen, ezért szeretjük.
2008. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak így engedi, akkor sajnos jobban akar birtokolni, mint amennyire szeret. Tehát inkább magát szereti és magának akar jót. Nem valami biztató... és, ha birtokolni akar, nem is nagyon fog elengedni.


Szerintem beszéld meg vele, hogy nem ő az egyetlen ebben a kapcslatban: ott vagy te is. Ha sikerül, még van esélyed.

2008. júl. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a fiúk azért nem annyira kedvelik a lovagló pózt mert nehezebben mennek el benne. meg persze amit a kérdésedben írtál, ott a válasz is benne
2008. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pl férfi létemre imádom a lovagló pózt, mert

a): kevesebbet kell mozogni.

b): jobb a vizuális élmény.

2008. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Müller Péternek van erről 1 nagyon jó írása a Boldog lelkek táncában. ha ő van felül, az azt jelenti, hogy leigáz, leteper, és nem becsül. tehát tárgyként kezel. sajnállak, mert nagyon megalázó lehet. ha elfogadsz 1 jó tanácsot: hajtsd el a pasit a jó fenébe,és keress olyat, aki tisztel, és értékel. ezek nélkül nincs jó szeksz.
2008. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!