Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A fiuk hány éves korukban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuk hány éves korukban kezdenek el maszturbálni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 15:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
11-12 évesen, de van aki már 5-6 évesen is elkezdi a nemiszerve nyomkodásával.
2009. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én 10 évesen kezdtem el, azóta folyton csinálom.
2009. szept. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Én is csak nyomkodással kezdtem, orgazmussal csak kb. 10-11 évesen.
2009. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A farkukkal már korán (8-10 éves koruk körül) elkezdenek játszadozni. Meg rájönnek, hogy időnként kemény a kuki. Aztán kora serdülőkorban eljön az a pillanat is, amikor eljutnak az orgazmusig. Valaki korábban, valaki később. Én 14 voltam, ami szerintem átlagosnak mondható.
2009. nov. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Amióta az eszemet tudom, én folyamatosan szoktam maszturbálni. eleinte, amikor még kicsi voltam, akkor csak hasonfekve az ágyon mozgattam a testemet, és éreztem, hogy ez kellemes csiklandós érzés. Aztán későbbmár kézzel is csináltam, aztán amikor itt volt az ideje, akkor megvolt az első magömlésem. Na, az az érzés annyira jó volt, hogy még most is, 24 évesen is napont többször húzogatom a bőrt a makkon. :))
2009. dec. 5. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Sommingo válasza:
Én 10éves koromba
2010. aug. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én is ovis koromba kezdtem el verni.
2017. nov. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!