Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az U-pont tényleg létezik? Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az U-pont tényleg létezik? Ha igen, hogyan tudnám izgatni?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy már nem csak G-pont hanem U-pont is létezik.
2008. júl. 9. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Az U-pont még sokkal érzékenyebben reagál az ingerekre, mint az amúgy is már eléggé szenzibilis G-pont.


Körülbelül 2,5 centiméternyire található a klitorisz alatt, a húgycsőnyílás közelében. Ha nyelvel, ujjal, makkal vagy vibrátorral stimuláljuk, a következő történhet: "Az ember extázisba kerül, és utána vajpuhává válnak a térdei, majd csodás kéjrobbanásokat és

heves erősségű orgazmusokat él át".

2008. júl. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Sőt még A pont is van ha érdekel!Csak előbb elfelejtettem az U-ponthoz csatolni!

Az A pont ingerlésével 10 perc alatt nedvessé válik az egész hüvely és a nők többszörös orgazmust élnek át.

Kicsit feljebb van ,mint a G,de lejjebb,mint a méhnyak,a kettő között találod meg ezt a rendkívül érzékeny területet és fel-le irányuló mozdulatokkal tudod ingerelni.

2008. júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Persze és ha ezt még tovább ragozzuk, ki fog derülni hogy az egész nő csak azért van hogy multiorgazmusokat éljen át és az egész teste egy erogén zóna még a haja szálai is!
2008. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
2008. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Persze van minden féle pont a nőkön, de csak azért hogy megtanuljátok az ábécét. Szerintem.
2008. júl. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Ez mindig így van, akik nem tapasztalják meg, azok kételkednek benne. De egy ügyes férfi és egy fantáziadús nő együtt csodákat művelhet az ágyban.

Én nem követem tematikusan, hogy melyik ponton megyek el, én csak azt tudom, hogy több pontom van, amit ingerelve orgazmusom van, és ez a lényeg.

Petranova

2008. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!