Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szinte egész nap nedves a puncim?

Figyelt kérdés
14 éves szűz lány vagyok és egész nap nedves ott alul. Mikor masztizok (dörzsölök) akkor majdnem erőteljesebb a nedvesség. Engem ez már zavar. Mikor odanyúlok, a nedv fehér és aligha van szaga. Mensi még nem volt. Mi lehet ez?
2008. júl. 9. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy természetes folyás a nőknél. Valakinek erősebb, valakinek gyengébb. De ha téged zavar, menj el egy nőgyógyászhoz, talán tud segíteni.

Ja, meg próbálj meg sűrűbben fürödni, az is sokat segít.

2008. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg kezdhetsz használni fürdéseknél intim mosakodógélt, de csak oda le. Az segít "rendben tartani" a puncidat. Főleg amikor menzeszelsz. Akkor nagy hasznát tudod venni. De hogyha tényleg erőteljesebb a nedvességed akkor valószínűleg vmilyen fertőzésed van, de a legbiztonságosabb ha elmész egy nőgyógyászhoz. Bnővel esetleg. vagy mondd el anyukádnk (a masztit nem kell) és ő biztos tud rá válaszolni :)
2008. júl. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de mindez azért van, mert nemsokára meg fog jönni???
2008. júl. 9. 13:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen az utalhat arra hogy lassan itt az ideje az első menstruációnak, ezért legyen a táskádban egy betét vagy tampon és ajánlanám hogy használj tisztasági betétet, hogy a nedvességet felszívja és ha megjön nem lesz olyan a bugyid. Ezer féle van, nézz szét rossman, dm, vagy nagyárúházakban.
2008. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Meg fog jönni neked...

Csak azt tudnám, mi köze van ennek a kérdésnek a szexualitáshoz? Komolyan, szűz lány miért ide ír? Válasz jobb témakört.

2008. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
en 15 eves lany vagyok es mar meenstrualok ugy 1 eve kb. hat igen nekem is van ez a folyasom de a folyas nekem csak 13 eves koromban volt eloszor. ez azt jelenti hogy meg fog jonni a menzid kb 1 evire ha a folyasod oan feheres.ha mar barnas lesz akkor mar csak par nap lesz mire megjon az elso menstruaciod. kicsit bonyolultan irtam de remelem segitettem. szoval keszulj fel azert a verzesre!
2008. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, mindnyájan segítettetek, köszi! Csak a vérzésre meg azért nem számítok, mert elég fejletlen vagyok.
2008. júl. 9. 23:17
 8/8 Avenged ***** válasza:
Camoznék veled. :$
2011. jún. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!