Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gond az ha első szeretkezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond az ha első szeretkezés közben menstruálok?

Figyelt kérdés
Párommal távkapcsolatban élünk és hétvégén szeretnénk az első szeretkezésünket, csak az a gond, hogy menstruálok! Tudom, hogy nem gond ha szex közben a csaj menstruál, de ez első alkalomkor sem gond? Nincsenek következményei?
2008. júl. 9. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha van gusztusotok, akkor nem gond. Viszont ilyenkor számodra a fertőzés veszélye kicsit nagyobb.
2008. júl. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem gond, ha hozzá gusztusotok
2008. júl. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
18%
Szerintem az elsőnél se nagyobb a fertőzés veszély mint az összes többinél, csak figyelj rá hogy a srác nyaljon ki rendesen ha nem akarja mond neki hogy ha szeret meg teszi. :)
2008. júl. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Nekem semmi gondom a menses alatti szexszel. De első alékalommal nem szerencsés. Tuti tudod, hogy a pasinak sincs vele baja? Van amelyik nem szereti. Meg kicsit körülményessé válhat a dolog. Minden csupa maszat. Én nem ajánlom!

Viszont ha már így alakult első alkalomra egy petting is megteszi....

aztán ha mégis úgyalakul, hogy mindenáron aktust szeretnétek... akkor meg már mindegy a maszat. :)

2008. júl. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én még várnék a helyedben. sok pasi gusztustalannak tartja, hogy a lány vérzik, na meg első alkalom...gondolom,nem úgy szeretnéd, hogy minden tiszta vér legyen.
2008. júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
mensi alatt inkább ne, ha nem akartok kellemetlenséget. Nem lenne szép látvány!
2008. júl. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
elsőnek lehet, hogy vérezni fogsz, meg mensi is, az olyan lesz akkor, lehet, mint valami mészárszék, biztos akarod Te úgy?
2008. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem azért nem jó mert nem tud kellően felizgatni, vagy legalábbis tuti nem úgy csinálja ahogy eddig, nem biztos hogy olyan jó lesz, az pedig kell, pláne első alkalomnál. Ha pedig még nem is pettingeltetek akkor tényleg inkább ezt ajánlanám.
2008. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Féléve vagyunk együtt és 3honapja pettingelünk, amúgy 19éves vagyok :) Ő nem szüz és nem zavarná, hogy pont akkor menstruálok! kösz a válaszokat :)
2008. júl. 9. 13:58
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

dughatnékja van csak... férfi mint én is... :D

engem zavarna a folt amit csinál és a b.nom sem olyan hogy eknjunk ossze mindent meg mittom én...

azért bocsánat de van az izlésnek is egy határvonala

2008. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!