Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha már nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha már nagyon elakarom veszteni a szüzességem de nincs kivel?

Figyelt kérdés
már nagyon szexéhes vok nem tom mit csinálják! ki feküdne le velem?
2008. júl. 8. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a kérdés, hogy mi szerepel a te oldaladon a mérleg serpenyőjében?


Ha jóképű vagy, és jó a dumád, akkor valszeg már nem lennél szűz...

Ha nem vagy Adonisz, de jó a dumád, akkor dumáld le a bugyit egy alkalmas lányról, vagy inkább nőről. Unatkozó háziasszonyok rulez.


Ha jól nézel ki, de nem bírsz megszólalni, akkor valami egyszerűbb lánykát ajánlanék, akinek nem kell sokat imádkozni, esik le róla a hacuka.


Ha külsőd és beszédkészséged terén is kihívásokkal küzdessz, akkor az van hogy Darwin kiszavazott, nem fogsz dugni, maximum hasonszőrű lányokkal.

2008. júl. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
14vok egész jóképű ha igyekszem és a dumám se rosz sztem
2008. júl. 8. 20:03
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
hova fajult a világ..... úristen
2008. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
14??? inkább verd ki még és a tanulással törődj!
2008. júl. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

Nah, akkor annyit kell tenni, hogy jóképűen és jódumával körbe kell próbálkozni a szóba jöhető nőket.

Kb. 5-ből 1 be fog jönni.

Persze ésszel kell szelektálni, itt is uralkodik a kereslet-kínálat törvénye, tehát nem kielégítő szexuális kapcsolatban élő nőket kell megkérdezni, hanem olyanokat akik lekötetlen szexuális kapacitással rendelkeznek.


Csak illedelmesen, kellő stílussal persze.

2008. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%
Tetszik, amit az első hozzászóló írt :-D Chaten lehet találni egy csomó lányt, aki csak ilyen kalandokat keres. Idősebbet válassz, aki már tapasztalt. Vagy vannak szexpartner kereső oldalak is.
2008. júl. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Nyugodj már le, tanulj inkább, és keress valami normális barátnőt, akit szeretsz is, és egy idő múlva össze fog az jönni. Nem kell elkapkodni, én is ilyen voltam 13-14 évesen. Rögtön minden szembejövő jetinél vagy szerb diszkoszvetőnél szebb lányt meg akartam dugni, de rájöttem, hogy ez így nem OK. 10 hónapja barátnőm van, rendezett a szexuális életem, fasza vagyok :D Tudtam várni még 2-3 évet, és jól érzem magam a bőrömben.
2008. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Dugd a konektorba, az majd kirázza. Szerintem.
2008. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Érdekes...14 éves korom után én is tudtam várni 2-3 évet és ugyan ott vagyok. Nincs barátnőm, nem is volt. Lehetett volna de azok nem tetszettek. Amit az előző előtti hozzászóló írt az igaz. Menjél oda 10 csajhoz és abból 3-4 tuti összejön. Amelyik a legjobban bejön azt tartasd meg. Kár hogy a bankos kurváknál csak az izmod mérete és a bmw kulcstartó számít..
2008. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
14 évesen inkább menjél még legózni!Vagy dugd a kutya seggébe!Hova fajul a világ!
2008. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!