Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi jön be a legjobban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jön be a legjobban a pasiknak orális szex közben?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondja jól csinálom és élvezi, de én szeretnék vmi újjat csinálni vele, hogy mégjobban élvezze! Szoktam kézzel, szájjal, egyszerre mindkettöt! Kérlek segitsetek és irjátok le ti, hogy szoktátok! Vagy pasik ti, hogy szeretitek legjobban...
2008. júl. 8. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
nézz a szemébe, nekem az jön be közben:)
2008. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én pasi vagyok és ez 1 nagyon jó dolog :P

Ha igazán nagy örömet akarsz neki okozni akkor sokáig húzd az időt és csak kínozd. Fél óra után pedig kezdj bele az irgalmatlan vágtába és hagyd hogy a szádba menjen. Sztem ennél többet lehetetlen adni mert ez isteni. Próbáld bekapni ameddig csak tudod és szívd közbe. Imádom ha barátnőm így csinálja.

2008. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
A heréit is simogasd közben.Vagy a belső combját azt csípik.Első válaszadó egy paraszt vagy.
2008. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Ja igen és nézz a szemébe végig :)

Az minimum a háromszorosára növeli az élvezetet :D

2008. júl. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor most szégyenlnem kéne magam ugyanis az én páromat valóban felpürgeti, ha egy újjamat picit a popsijába dugom, az egész úgy indult, hogy tetszett neki, ha a herék alatt felfelé nyomtuk, aztán közeledett a popsi. Amúgy ennek a tudományos oka is van, ugyanis úgy felelé olyankor a prosztatát érjük, aminek az ingerlése számára izgatólag hat. De lehet ez csak épp neki jön be, én is csak a kedvéért teszem meg.

Amúgy ha húzod kicsit az időt, és úgy ott simogatod szerintem is tetszik nekik, ha lassan közeledsz, minhta nem is azt akarnád. Szokott neki tetszeni, ha közben foghatja a fejem, úgy kicsit irányít, de nekem is jó, mert segít, hogy tetszik neki, vagy úgy is szoktuk, hogy ő csinálja magának a kezével én pedig számmal neki...

Ki kell tapasztalni, hajrá!

2008. júl. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
én a nyelvemmel masszírozom folyamatosan, és a makkot a szájpadlásomhoz érintve csinálom. Ettől teljesen beindul. Közben masszirozom a golyóit. Mikor már gyorsabban zilál, akkor a nyelvemmel csak a herére koncentrálok és vigyázok, h közben ne érjek a farkához, aztán kezdem elölről. Miután ezt megcsinálod néhányszor, sokkal nagyobb lesz az orgazmus.
2008. júl. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
ja meg ha megpróbálod tövig bekapni:-) azért meg ne fulladj közben:-)
2008. júl. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én pasim attól indul be, hogy miközben csinálom neki, magamat is izgatom, de úgy, hogy mindent lásson közben.

Ettől teljesen beindul és már nem is a számra vágyik... :)

2008. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Fektesd a hátára, és oldalról közelítsd meg. Így ő is elér téged... a többit már rábízhatod. És persze nézz rá közben néha!
2008. júl. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én pár taktikával megpróbálok segiteni neked(nekem bejött) én 1kicsit szoktam húzni a pasi agyát nem csak ugy 1ből rátapadok a vesszőjére és slussz...1-2 "fogás": először végig nyalom teljes egészében először jobb majd bal oldalt a vesszőt, mint 1 fini fagyit ugy 2X, de azt jó rendesen a tövétől a makkig. majd a már nedves pénisz tövére fejezem a kezem, kicsit rányomom és úgy "csúsztatgatom rajta(a barátom élvezi), majd lehet 1kis pillangózás" a nyelved fegyével csapdosd végig a péniszt, mint 1 kis pillangó, de közbe használd a kezeid is,ne csak a himtagot kényesztesd közbe simizd a combját v vhol ahol élvezi..majd kezdheted a kezes, szájas" munkár ,de csak kreativan azt is, hol gyengébben és lassabban hol erősebben és gyorsan és közbe még pluszba amikor a szádba van akk is játszhatsz a nyelveddel vele, szivogasd kicsit a makkot stb...az én pasim amikor már látom h közeleg az orgi, azt szereti(én tapasztaltam ki) ha 1 kicsit a szabad kezemmel enyhén nyomom a picija alját, igy szte erőteljesebb(de lehet vkinél ez nem olyan jo, szal ezt csak megjegyeztem) sok szerencsét, jo játszadozást ui:lényeg h érezze h élvezed te is h juthatsz neki vmit kicsit finom hangokkal(nyögéssel)de tényleg csak halkan a tudtára adhatod,h. milyen jo őt kényeztetned9
2008. júl. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!