Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akkor is ha izgatott vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is ha izgatott vagyok, nem nedvesedek be úgy mint régen. Mi történt velem?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok és 7hónapja van egy komoly kapcsolatom. Idáig mindig olyan hamar benedvesedtem,a szex is nagyon jó volt.

Kb 2hete elkezdtem szedni egy Pharmatex nevű hüvelytablettát amit szex előtt 10perccel kell felhelyezni és 3óráig nyújt védelmet.(normális fogamzásgátló tablettát még nem szedtem)

A tabletta miatt szex közben égető érzésem van(a páromnak is) ,és a nedvem is ragacsossá vált.

Pár napja abbahagytam a gyógyszer használatát és már egyáltalán nem nedvesedek be izgatás során :s

Maszturbálás közben,még orgazmus után is száraz vagyok...

Jelenleg külföldön vagyok és a nőgyógyász itt szóba sem jöhet. Jól jönne egy kis tanács...



2008. júl. 8. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem ez a globális felmelegedés mellékhatása.

Kiszáradtál.

2008. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hűha... Nyilván azért választottad a tablettát, mert úgy gondoltad, bő a váladékod. Igazából nekem is az, mégis a gyógyszerész tanácsára a kúpot vettem, mert az jobban eloszlik, könnyebb a használata stb. És nem okozott enyhe, kb. 1 perces csípő érzésnél nagyobb irritációt.


Lehet, hogy a tabletta forma nem megfelelő neked sem. Egy jó tanács: ha valami irritációt okoz, ne használd tovább!

Más ötletem nincs, próbáld ki a kúpot vagy a krémet, de mindenképp várj még néhány napot.

Esetleg allergiás vagy a hatóanyagra; akkor ott a Patentex Oval.

Egyéb tüneted: viszketés, fájdalom nincs/nem volt?

2008. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem,csak kissé égetett,de az sem volt olyan vészes.

uh..tényleg nemtom h mi van velem :s

2008. júl. 8. 16:25




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!