Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ellne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni ellne?

Figyelt kérdés
fura dolog de 16 vagyok és nemrég vesztettem el a szüzességemet...nem élveztem de nem is gájt de nem is tartott sokáig amiatt h nem élveztem...azóta kicsit félek a szextől de mégis azon jár az eszem...és azóta a barátomra is nagyon könnyen beindulok...ez eddig nem volt...és egyelőre nem is akarom hogy legyen...félek hogy eccer annyire fel izgulok rá hogy megint aktus lesz a vége...de ha azt se élvezemaz meg totális csalódás ezen a téren...szal nem tudom ezt valahogy elkerülni hogy ne a szexen járjon az eszem?
2008. júl. 7. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Szia az első alakalom a lányoknak nem túl kellemes! Nyugodtan csináljátok megint lehet hogy azt sem fogod igazán élvezni de minél többet csináljátok annál jobb lesz! Ne félj csak bátran
2008. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Ez szerintem totál természetes, hogy a szexen jár az eszed egyfolytában, hiszen most kezdted el!

Legyetek minél többet együtt, fedezzétek fel egymás testét, erogén zónáit, és ne kapkodjátok el, mert annál roszabb nincs, mint hogy a pasi "elővillantja" és 5 perc múlva már a gatyában a szerszám...

Semmi rossz nincs ebben, figyeljetek oda egymásra, pettingeljetek sokat!

Remélem tudtam segíteni!

2008. júl. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Természetes, hogy az első nem volt túl kellemes. És lehet, hogy a következő pár sem lesz az. De ne csalódásként fogd fel a dolgot. Ha csak arra figyelsz, hogy a barátod mit csinál és nem arra, hogy csalódni fog, akkor jó lesz úgy is, ha konkrátan nem élvezel el, de élvezed a vele való együttlétet. Ne félj attól, hogy csalódni fogsz, inkább gondolj arra, hogy milyen jó lesz a barátoddal lenni, és hogy neki is örömet okozol.
2008. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell felned mert idovel jobb es elvezzetesebb lesz a szex!Nem hinnem h van olyan lany akinek az elso szex is elvezetes volt,ez termeszetes dolog.Az h folyton a szexen jar a fejed az is termeszetes mert gondolom szeretned elvezni te is es kivancsi vagy h milyen amikor te is elvezed.Minel tobbet vagytok egyutt annal jobb lesz.Ne izgulj!Sok sikert es batorsag!
2008. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek : ) sokat segítettek abban hogy a félelmem múljon : )
2008. júl. 7. 22:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
figyeld sztem próbálkozzatok, lehet a barátod azthiszi, hogy vmi bajod van vele,h. nem akarod, meg akk ha nem csinálod attol nem lesz jobb, gondold azt,hogy tényleg a barátodé vagy és szeretitek 1mást, nem lehet gond, 1re jobb lesz hidd el, csak sok petting, meg feszültség oldo pl: füstölő, gyertyák,h. jobban ellazulj...
2008. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond el a barátodnak,hogy előbb elégítsen ki téged mielőtt rádmászna,mert gyorsan elmegy a kedved ha folyton csak neki jó.Hidd el gyorsan ott hagyod majd...
2008. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
nemis fogod élvezni még egy jodarabig. én is féltem utánna nagyon. meg kikell tágulni lehet hogy féjni is fog honapokig kicsit ha szexelsz. nemkell félni majd élvezed. velem is igy volt és később élveztem.
2008. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
pszicho a lényeg. Teljes nyugalom, gátlástalanság, felejts el mindent ami nem oda tartozik. A rossz szex sokkal rosszabb dolog mint a szex hiánya. A dolgok csak úgy mennek előre ha nem erőlteted ebben az esetben. Az is lehetséges, hogy úgy tudsz majd eljutni legszeben a csúcsra ha elfelejted magadat, és csak a másik emberre koncentrálsz. Hogy neki mi a jó. Olyan nincs hogy az egyik embernek jó a másiknak meg nem. A szex csak akkor jó ha mind2en élvezitek. Abban az esetben ha mégis előállna az a dolog hogy az egyiknek szar, a másiknak jó, akkor az illető önző, vagy pedig lelketlen.
2008. júl. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!