Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért véreztem miután lefeküdt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért véreztem miután lefeküdtem a barátommal?

Figyelt kérdés
tablettát szedek ma vettem be a 20. szemet tehát nemsokára meg fog jönni.lefeküdtem ma a pasimmal de 1ikőnknek se volt jó úgyh abba hagytuk.de mikor megtöröltem magam láttam h tiszta vér a zsebkendő.miért lehetett ez?felsértett bennem vmit?nemhiszem h túlságosan durvák lettünk volna.méhszájseb lehet attól ha a pénisz túl nagy?előre is köszönöm a válaszokat:)
2008. júl. 7. 20:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
valaki légyszi:$
2008. júl. 7. 20:32
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Szija te most feküdtél le először fiúval?
2008. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Átszakadt a szűzhártyád
2008. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

szia!

nem most feküdtünk le 1mással éppen ezért ijedtem meg 1 kicsit.mert ha az 1. akkor természetes a vérzés de most hogy már sok* voltunk 1ütt sztem nem természetes:S

2008. júl. 7. 20:44
 5/12 A kérdező kommentje:
valaki még írjon légyszi!
2008. júl. 7. 21:09
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt mészájsebem, de nekem a nőgyógyász azt mondta, hogy ezek a sebek a tamponhasználattól vannak, a nemi élet csak rásegít arra, hogy nem tud begyógyulni...

mindenképpen menj el nőgyógyászhoz,mondjuk nekem az első nem talált sebet, a második doki pedig azonnal vitt fagyasztásra...


remélem tudtam segíteni!

üdv

2008. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
milyen fagyasztásra?:Sbaszki kicsit beijedtem most.
2008. júl. 7. 21:19
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem akkora sebem volt, hogy fagyasztani kellett! általában egy negyedórás beavatkozás, nekem félórás volt, nem mondom, hogy nem fájt, mert igenis fájt! utána két napig az ágyból nem volt kedvem kijönni... egy hónapig folyamatosan folyt belőlem valami vízszerű izé, amit nem részleteznék.. először azt mondták elég a tisztasági betét hozzá, de nekem egészségügyi kellett, pfú, nem is emlékszem már pontosan, de asszem egy hónapig legalább no szx fagyasztás után, és minimum 3 hónapig csak betétet lehet használni, tampont nem!!!

utána lehet tampont is, de célszerűbb minél többet betételni..


én is úgy vettem észre, hogy vérezgettem aktus után.. először azt hittem, csak sérülés, vagy elszakadt egy hajszálér, meg a nőgyógyászom sem mondott semmi konkrétat.. aztán elmentem egy másik nőgyógyhoz, aki meg azonnal vitt fagyasztásra, ugyanis állítólag a seb elrákosodhat..


a 2. nőgyógyász azt mondta, hogy sok doki "nem veszi észre" a sebet, mert nincs gépük a beavatkozáshoz, pedig manapság egyre több méhszájseb alakul ki.

2008. júl. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden kepen men el egy nogyogyaszhoz,mert nem tudhatod h mia problema...lehet valami komolyabb ...de lehet h semmi komoly.Azert minden kepen meny el egy nogyogyaszhoz h ne kelljen izgulj h mi miat vereztel.
2008. júl. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
feltétlen elmegyek mert amúgyis mennem kell mert kapok védőoltást méhnyakrák ellen.nagyon félek h mi van:((((
2008. júl. 7. 22:00
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!