Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfiak hány éves korba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hány éves korba szexelnek elősször?

Figyelt kérdés
2008. júl. 3. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Amikor először sikerül egy nőről ledumálni a bugyit. ;)
2008. júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ők szeretnének minél hamarabb. :P Ahogy kamaszodnak, máson se jár az eszük, csak hogy punci, szex...
2008. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
A legtöbb már elkezdi olyan 14-15 éves korban... Ez az átlag, mivel náluk nincs olyan, h lelki/testi felkészültség. Nekik az elsővel sincs semmi veszteni valójuk és teherbe sem eshetnek... Mások viszont 18 évesen is szűzek, mivel csak akkor sikerül találniuk lányt v. a lány nem fekszik le vele az első hónapban..
2008. júl. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Ismerőseim között a legtöbben 15-16...Ez a srácon múlik,hogy mennyire számitanak az érzelmek neki.Nagyon ritka olyan srácot találni, aki mondjuk 17-18-19 évesen még szűz, mert vár a szerelemre.A legtöbben azért csinálják, hogy minél hamarabb túl legyenek rajta, és elmondhassák 15évesen, hogy huu már szexeltem.Csak sajna ők nem élik meg azt a bizonyos "gyönyört".Mármint..nem feltétlenül szerelmesek,és szerelem nélkül totál más.De pl a barátom 19 volt és még szűz amikor megismerkedtünk.Nekem is vele volt az első, és azért várt eddig, hogy majd az igazival akarja szerelmesen.Hát, összejött.:)Én is a nagy szerelemre vártam...:)
2008. júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Az alsóbb néprétegek hamarabb kezdik, az említett 15-16, cigányok között még korábban. Normál polgári családokban viszont 15-20 normális intervallum. Amikor talál lányt, akivel szeretné megtenni. A szex nem kényszer :)
2008. júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
azt a korosztályt nem nevezném férfiaknak, inkább fiúknak, mert az átlag 16, de manapság már egyre korábban teszik illetve tennék, de mivel a lányok is korán kaphatók így teszik is
2008. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kortól függ hanem csajtól és helyzettől!!!!!!!!!!
2008. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

ez baromság... mmint akérdés..

férfi? vazzz... hivatalosan 18 éves kortol vagy...

meg amugy is... az egy dolog h miokr van meg az elso...

a kis hulyegyerek 15 16 évesen megkapja amit akar aztán akkora tiszteletlen taho lesz belole hogy nem igaz és a noket nem fogja tisztelni hanem csak megkapja amit akar oszt tesz utánna a többiekre... errol ennyit... 17 évesen vesztettem el a szuzességem... jp szereto lett belolem és soha nem fogok tudni ugy beszélni a b.nomrol hogy picsa vagy ribanc...vagy akármi...és ez a nagy átlag

2008. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!