Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Anális szex előtt csináltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex előtt csináltok beöntést?

Figyelt kérdés
Ritkán csinálom análisan, de sose csináltam beöntést és sose volt semmilyen baj. Tényleg van aki beöntést csinál előtte?

2013. szept. 14. 19:58
 1/8 Nightmare Princess ***** válasza:
41%
kakaóval ráadásul.
2013. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
akkor mázlista párod van, hogy még nem fostad le a harcieszközét ;D
2013. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sosem csináltam, és szerintem sokan szintén nem. Nyilván azért megmosom, benyúlok, akkor csináljuk, mikor érzem, hogy nem lehet ott semmi, gumi van... Mi baj lenne?
2013. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A barátnőmmel mi is rendszeressen csináljuk, és eddig nem volt semmi baj..

Amúgy ez egy buta tévhit, hogy lefossa stb..ezt azok mondják akik csak videón láttak ilyesmit!!

A kaki jóval beljebb van, a vastagbélben, és elég kicsi rá az esély hogy bármi is történjen.

2013. szept. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam előtte kakilok egyet utána elmegyek megfürdök alaposan és semmi baj nincs. :D
2013. szept. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Joda Mester nagyon sötét vagy fiam, ülj le egyes.


Análnál illik beöntést csinálni, mert egy kisebb méret is lehet szaros, és ez bizony nem túl guszta. Tévhit hogy "nagyon bent van" az anyag..ha nem volt a partnered 24 órája wc-n, akkor ha esélyesen betolod neki szaros lesz. Plusz az aktus közben ingere lesz..na ez aztán nagyon jó párosítás.


Olyan témához böfögj hozzá amihez értesz, ha meg nem,akkor jobb ha csendben maradsz.

2013. szept. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Biztos nekem volt eddig szerencsém, kb 5 alkalom lehetett eddig összesen, se nem volt ingerem, se nem lett "olyan" semmi.
2013. szept. 15. 19:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi is csináljuk a párommal , de még sosem csináltam beöntést előtte, nem volt semmi baj. Már csak azért sem, mert nem szoktuk előre megbeszélni, hogy na most akkor anál lesz, hanem ha úgy alakul akkor csináljuk. Persze ha érezném, hogy esetleg wc-znem kell azt előtte elintézném és zuhany, ennyi.


27/N

2013. szept. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!