Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy hoznátok fel a témát a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hoznátok fel a témát a férjeteknek?

Figyelt kérdés

Lánykoromban, még fiatalon párszor előfordult, h arról fantáziáltam, h két ismeretlen férfivel létesítek szex. viszonyt, de soha nem jutott volna eszembe igaziból kipróbálni, sőt mikor ajánlatot kaptam arra is nemet mondtam.

Most viszont már jó ideje egyre gyakrabban jut eszembe a gondolat, h mi lenne ha??

Igazából azt se tudom, h ha oda kerülnék megtenném e ill mit szólna a férjem, h be akarok vonni plusz egy férfit a házas életünkbe.



2013. szept. 14. 17:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy ő már volt e két nővel, mert te régen sokat fantáziáltál ezen. Vagy mond hogy a barátnőddel ilyenekről beszélgettetetk ,és az jutott eszedbe, hogy vele még nem is dumáltatok ilyesmiről. Ez lehet erről beszélgetni, aztán hamar kiderül a véleménye.
2013. szept. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
22%
Csak az fantáziál ilyesmiről, aki ribi. A férjed helyében elválnék tőled.
2013. szept. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. szept. 14. 17:58
 14/18 anonim ***** válasza:
A fantáziáidat nyugodtan mondd el a férjednek, biztos neki is vannak titkos vágyai. Viszont nem hinném, hogy egy férfi örülne egy harmadiknak, ha az is pasi, nőnek még talán. És ha ki is próbálnátok, benne van a pakliban, hogy megváltozik emiatt vmi köztetek, megromlik a kapcsolat. Azt sem tudnám elviselni, ha a férjem megcsalna, végignézni pedig végképp nem szeretném, ahogy mást dönget éppen. És ez forditva is igy van, szerintem nagyon rossz érzés lenne a férjemnek, hogy mással szexelek, akár ott van ő is, akár nem.
2013. szept. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Fejlõdünk, fejlõdünk!

Te nem is szereted a férjedet, ha ilyesmin fantáziálsz, OK. az embernek megfordul a fejében, de még bele is vinni a férjet ilyen játszmába, hát majd ne csodálkozzál, ha meg fog csalni többel, mert tetszeni fog neki, hogy te más férfival, õ meg más nõvel.

Viszont attól is függ, hogy milyen gondolkodásu a férjed, hogy szeret-e téged valóban, mint te öt.

2013. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Én tutira nem mondanám el a helyedben. Néha én is fantáziálok ilyenről, pedig nem vagyok ribi. Inkább a barátnődnek meséld szerintem is.
2013. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Lehetek én az egyik? :D

Hány évesek vagytok?

2013. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg együtt a Szépséges szörnyeteg című filmet, és máris megvan a beszédtéma alapja, mi épp tegnap nagyon kitárgyaltuk ezt a témát minden oldalról, ez a film után.
2013. szept. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!