Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy hoznátok fel a témát a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hoznátok fel a témát a férjeteknek?

Figyelt kérdés

Lánykoromban, még fiatalon párszor előfordult, h arról fantáziáltam, h két ismeretlen férfivel létesítek szex. viszonyt, de soha nem jutott volna eszembe igaziból kipróbálni, sőt mikor ajánlatot kaptam arra is nemet mondtam.

Most viszont már jó ideje egyre gyakrabban jut eszembe a gondolat, h mi lenne ha??

Igazából azt se tudom, h ha oda kerülnék megtenném e ill mit szólna a férjem, h be akarok vonni plusz egy férfit a házas életünkbe.



2013. szept. 14. 17:09
1 2
 1/18 anonim válasza:
90%
Hát szerintem zavarná. Inkább egy másik nőt, azt kibírná :D
2013. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Ha normális a férjed felfogása biztos kiakadna!Gondold bele magad fordított helyzetben.Te elviselnéd hogy szemed láttára egy másik nő érjen a férjedhez?
2013. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
90%
Ha a másik felállás sem okozna gondot neked, mármint plusz 1 csaj akkor próbálj beszélni róla a férjeddel, hogy kipróbálhatnátok mindkettőt.Ha viszont te a másik részben nem lennél benne, akkor nem fer.
2013. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha tudnám, h nem vonza úgy az a nő, csak tiszta szex akkor lehet bele mennék, de biztos kényelmetlenül érezném magam.
2013. szept. 14. 17:25
 5/18 anonim ***** válasza:
Ezért kell ezt fiatalon kipróbálni, bár utána nehezebb párt találni. Ha komolyan említenéd meg a férjednek, nekem konkrétan mindig az motoszkálna a fejemben, mint férjnek, hogy vajon melyikünk lehet a gyermek apja? Még akkor is, ha sohasem kerülne sor erre a hármas együttlétre. Akkor is, ha gyakorlatilag nincs kézzelfogható harmadik. Ugyanis, ha ez neked megfordult a fejedben, vágysz rá, akkor nem oldottad-é meg ezt nálam nélkül, ha nekem ez az ötlet nem tetszett...
2013. szept. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szivem nem csinàljuk gruppenbe?
2013. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

próbáld meg elsőnek úgy elő adni mintha nem gondolnád komolyan csak pónkodsz és hogy mit szól hozzá.


Vagy kérdezd meg őt hogy tudná e csinálni veled még egy másik NŐ-vel..hogy erre mit mond és utána kérdez rá ,ő meg még egy férfi val 3man

2013. szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 AeonFLUX ***** válasza:
63%
Csináld a férjed tudta nélkül 2 idegennel.
2013. szept. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy nem mondanám meg. Nem muszáj minden szexuális fantáziát kiélni, a valóság sokkal szörnyűbb is lehet mint amit fantáziálsz róla.
2013. szept. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%
Ma csak ribik irkálnak ide?!
2013. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!