Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Másnál is szakítóindok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is szakítóindok, ha egy lány szűz?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudnak érdekelni,így ha kiderül,hogy adott csaj akivel ismerkedek még nem volt férfival..háát..fel is út,le is út...volt már dolgom egyszer szűzzel,és valami nagyon sz@r volt...
2013. szept. 14. 16:43
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

:)


Velem eljátszotta ugyanezt a barátnőm(igen,legelső barátnőm volt)szakítottunk aztán szépen visszahallottam,hogy mivel ugye szűz voltam milyen szr volt...szvsz,semmiben nem vagyok különb mint a nők. :)

2013. szept. 14. 16:53
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok oda a szüzhártyákért, de semmi esetre sem szakítanák egy lánnal e miatt!
2013. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Felszínes vagy, és ostoba.

Értelmes, érzelmileg magasabb szinten álló embert nem érdekli, hogy a párja hány emberrel volt vagy épp nem volt.

2013. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Felszínest aláírom,de azért az ostobát nem nagyon. :P
2013. szept. 14. 16:56
 15/27 anonim válasza:
100%
TE EGY ESZMÉLETLEN NAGY KRETÉN VAGY. NEm is értem egy ekkora bunkóval ki akarná elveszteni a szüzességét??
2013. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Merem remélni,hogy senki.

Nem vagyok én konzervbontó.

2013. szept. 14. 17:04
 17/27 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem tudom, én örülnék ha valakinek én lennék az első, de ha te a szétdugott puncit szereted akkor egészségedre..:DDDD
2013. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Pedig sajnos vagy ostoba vagy, vagy pedig egy kiscsoportos óvodás érzelmi intelligencia szintjét sem közelíted meg.
2013. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

mint ahogy a nők sem. :(



el kell fogadni,ilyen felszines világban élünk.a monogámia mára ki halt,még pár öreg bácsi és néni tartja magát,de ha ők meghalnak természetes lesz a megcsalás,egymás kihasználása etc..


3 évvel ezelött még szemétnek számítottam,mert mások kapcsolatát tettem tönkre...ma?egy átlag férfi,aki élvezi az életet...

2013. szept. 14. 17:25
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

mekkora gáz vagy kérdező...:D

az hogy a többség jobban örülne tapasztaltnak, még nem biztos, hogy szakítanának ha kiderülne. elég hiányos az intelligenciája akinek ez szakítóok. komolyan sajnállak, nagyon.

a közhiedelemmel ellentétben egy szűzlány is lehet nagyon jó elsőre. az a kérdés, hogy mennyire mer próbálkozni... mennyire bízhat a párjában, ami persze pont a pasitól függ. szóval, ha szerinted szar volt, akkor gratulálok, valószínű a lánynak még szarabb volt, mert nyomorék vagy és béna.


ha a pasimról kiderülne, hogy ilyen miatt szakított egy szerencsétlen lánnyal, tuti azonnal kiábrándulnék és úgy kirúgnám a fenébe. :DD semmit se ér az ilyen.

miután elolvastam a kérdésed összetettem a két kezem, hogy személyesen nem ismerek ilyen pasit! pasi? kisfiú... max :'D

2013. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!