Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Undorodom attól hogy bedugjam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom attól hogy bedugjam az ujjam oda, ez normális?

Figyelt kérdés
Mármint önkielégítésnél próbáltam és valahogy olyan rossz érzés fog el mikor érzem magam belülről, és így nem is élvezem. Van ilyen másoknál is? Ha a hátsó lyukba dugom az ujjam vagy bármi mást az nem zavar és jó...
2008. júl. 2. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a szexben minden normális, ami nem káros az egészségre, és nem tesz kárt másban
2008. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is régebben végeztem önkielégítést, de sosem úgy, hogy ujjaztam magam! Valahogy engem sem vonzott! Máshogy is lehet örömet szerezni magadnak, nem feltétlen kell ahhoz bedugni, az ujjad oda!
2008. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mindenki más, mindenkinek más az élvezet, nincs veled semmi baj szerintem.
2008. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én segitek rajtad ha akarod:D
2008. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy nomális-e de nézd a jó oldalát biztos, hogy nem leszel leszbikusxD
2008. júl. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem ez normális :) ki ilyen ki olyan. Ha nem szereted magad így izgatni probáldki máskép.


Colly the wolf

2008. júl. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!