Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Eltörhet a pénisz? Mitől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltörhet a pénisz? Mitől?

Figyelt kérdés
2008. júl. 2. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
nem törhet el, hiszen nincs benne csont. Max elferdül, nem áll fel stb problémái lehetnek. Eltörni biztos nem törik el.
2008. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

azon el lehet filozófálgatni, hogy a dolog tényleg törés-e vagy sem, de fogalom orvosi értelemben létezik.


Akkor tud előfordulni, ha erőteljes behatolás közben pl. egy rossz mozdulat, vagy helyezkedés hatására a hímvessző töve és a hüvely nyílása nincs szinkronban. Ilyenhor a pénisz szó szerint megtörik, ami eléggé ronda dolgokat tud okozni a vérrel telített barlangos testben. Ez egy szivacsszerű anyag és a túlzott hajlítás hatására a szövete felszakadhat. Igen fájdalmas, duzzanat képződik, orvosi segítséget igényel, különben maradandó alakváltozás, merevedési és vizelési zavar lép fel. Ellátása sokszor műtétet igényel. (ki kell szedni a szövetek közé került vért)

2008. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
28%
Én sem értettem, hisz igazad van. A másodiknak is, dehát az nem eltörés. Semmiképp nem olyan mint pl a kar. A péniszben nincs csont!
2008. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Már persze csak ha nem egy medvééről beszélük, mert az bizony csontos jószág. De a kérdés eme vonatkozásaiba bele sem merek gondolni...
2008. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
4%
Egyébként még az atombombák is okozhatnak károkat.
2008. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
41%
el nem tud de le szerintem igen
2008. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mint egészségügyben jártas személy, a 15:05-ös válasz helyes. Tényleg létezik ilyen.
2009. ápr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
nekem volt egy osztálytársam,akinek eltört még 7-ben...elesett,és nyilván felállt neki vagy nem tudom...szóval van ilyen,mégha klasszikus értelemben nem törik el,mert nincs benne csont,de neki vérzett,és valamit varrtak raajta :P
2009. szept. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
bár kevesen tudják de igen. pl ha "lovagolnak " rajtad és nem a jukba megy a pénisz a súly és a nagy lendület miatt el is törhet
2010. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!