Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Barátomnak napi 6-7-szer van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak napi 6-7-szer van igénye. Normális, hogy ekkora étvágya van a barátomnak?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat vagyunk együtt, és állandóan szeretkezünk. Napi 6-7szer van rá igénye, nem szokott rossz lenni, de már volt, hogy úgy éreztem, hogy egyszerűen szét vagyok kefélve, alig bírtam lábra állni. Reggel arra kelek, este azzal fekszek. Van úgy a szám is elzsibbad már. Csak én nem bírom a tempót vagy hogyan van ennyire kiéhezve mindig?
2008. júl. 2. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

gondolom mindketten nagyon fiatalok lehettek.

saj nos anno,amikor én 17 voltam,nekem is volt ebben részem.a sràc egész éjszaka akart szexet.alig lett vége egy menetnek,jött a màsik.màr csukodott le a szemem,olyan àlmos voltam,mégsem fejeztük be.

az az egy éjszaka volt igy,utàna én leléptem.

szerintem azért csinàlja mert fiatal,és most kezdi beleélni magàt,vagy uj a kapcsolatotok,és nem tudod betelni a testeddel.

ha màr ilyen szavakat hasznàlsz,hogy szét vagy kefélve,nem birsz felàllni,nem ajànlom hogy hagyd magad!!!!!!!!¨

szolj rà.hogy neked ez sok,fàradt vagy,vagy h nem akarod megbàntani,olyan helyen legyél vele,ahol kicsi az esélye,hogy megtörténjen!!!!!

2008. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát attol függ,hogy csak dugtok,vagy szeretkeztek.Mert ha csak szex,akkor az szerintem elég izé,szóval ha érzelem meg nem igen van benne,az gáz.De ha szeretkezés,akkor inkább örülj,hogy ennyire kiván és nem csak a testedet,hanem önmagában azt,hogy veled legyen,szeressen.
2008. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked sok akkor mondd meg hogy nem akarod ennyiszer. Ha normális és nem csak arra megy akkor meg fogja érteni. Mi hetente csináljuk 6szor nem naponta, és ez is pont elég:)
2008. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy normális vagy sem az ő igénye, ha te ezt már "szétkefélésnek" éled meg. Beszéljetek erről! Ha most nyári szünet miatt vagytok többet együtt, vagy még a kapcsolat elején vagytok, akkor kifuthatja magát a téma, terelgetheted valami más elfoglaltság fele is.
2008. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, ha neked ez már nem kellemes, akkor ne hagyd magad! Egy kapcsolat 2 emberről szól, mindkettőtöknek jó kell, hogy legyen. Beszéljétek meg, és próbáljatok valamiféle kompromisszumos megoldást találni!
2008. júl. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
irigyellek:p
2008. júl. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Természetesen.

Ha szerinted ez nem normális, akkor nem vagy normális.

2008. júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülnék ha az enyémnek ennyi lenne:)
2008. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!