Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet szeretkezni kocsiba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet szeretkezni kocsiban h mindkettőnknek kényelmes legyen?

Figyelt kérdés
melyik a legjobb pozitúra?
2008. júl. 2. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A barátom is kocsiban akarja velem :D De eddig még ellenáltam a kísértésnek.Ha az első két ülésnek a támláját hátra lehhet hajtani akkor ideiglenes ágynak pont megfelene.

amugy meg próbálkozzatok hogy nektek hogy lenne a kényelmes :)

2008. júl. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

na az pont nem kényelmes.

ami kényelmes a hátsó ülésen az ölébe ülsz.

mi sokat csináltuk pedig felnöttek voltunk saját lakásokkal, de ez csak a nagyobb terü autokban jó. pl egy 206 peugeot már kicsi hozzá, vagy is nem annyira kényelmes.

ha eldönötd az ülést az nem jó mert vékony és hiába mászik rád a térde meg a lába mindig beakad valahova. igazábol mozogni sem tudtok nagyon.

2008. júl. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm...kocsi....az jó dolog:D Én már nem egyszer voltam együtt a barátommal a kocsijába. Na szóval pontosan az első két ülést huzzátok teljesen előre és utána döntsétag meg hátra.Ha elfér az ülés nyert ügyetek van mert egy kisebbfajta ágy kijön belőle.(csak vigyázzatok a sebváltóra nehogy gond legyen)Ha viszont nem megoldható így a helyzet akkor sincs gond mert akkor szépen átmásztok a hátsó ülésre a pasid leül kényelmesen te meg belecsüccsensz az ölébe.Ennyi az egész!Hidd el az se rossz dolog.Mi az utóbbit tudjuk alkalmazni a kocsiba...
2008. júl. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hátsó ülés! Ugy h a pasid ölében ülsz! És nagyon jo! tapasztalat :)
2008. júl. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
motorháztetőre hanyatt fekszel. csomagtartóba bepucsítasz úgy, h nyitva van az ajtó...egyszerű
2008. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek elhagyatott helyre és a motorháztető pont megteszi!:-)
2008. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hátsóülésen, szerintem, és olyan pózba, ami még lehetséges.. :) A kocsitól is függ szerintem.
2008. júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!