Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok?

Figyelt kérdés

- Nem szeretem a széthúzott-tárt punci látványát, a tárt lábakat, csak a zárt, szőrös puncit vagy babapuncit

- Utálom a fellációt/anált, 69-et, max. a kunnilinguszt, de elsősorban csak a normál vaginális szexet szeretem

- Nincs rám semmilyen szexuális hatással a női fenék látványa

- Nem szeretem a női ánusz látványát



2013. aug. 29. 15:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem! Nem vagy normális! Egyébként nem csak azért, mert ezeket nem szereted, hanem mert ezeket ide írod. Amiket ide írtál, azt úgy hívják, hogy szex. És ha te nem szereted a nuni látványát, hát valószínű a fütyit kellene nézegetned.

És ha a fellációt nem szereted, miként űzöd a vaginális szexet?

2013. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Elég furcsa vagy. Nekem nagyon nem tetszene ha barátom ilyen lenne, de ha bnőd el tudja ezt fogadni...
2013. aug. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

A felláció a farok szájjal történő ingerlése. Egész más a két dolog. Amúgy nem feküdtem még le vele, mert nem vagyunk rá készek.


De nem így mondtam neki. Hanem hogy én nem ezt nézem. Én elsősorban az arcot szoktam nézni. De nem undorodom a fenéktől, csak nem izgat fel. A puncit meg akkor szeretem, ha össze vannak csukva a lábak, de elsősorban a szőr indít be.

2013. aug. 29. 16:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!