Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tényleg nincs már annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs már annyira kedvük szexelni a pasiknak 28-30 felett mint előtte?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet fenntartani a vágyat. A pasim amikor már kicsit fáradt és álmos (ez elég gyakran van) akkor már sosem akar szexelni, pdig szerintem ettől elmúlna az álmosság. (sőt még jobban is aludna :) ) Hogyan lehetne rávenni ilyenkor is a szexre? Vagy esélytelen?
2008. jún. 27. 12:18
 1/6 anonim válasza:
100%

Próbálkozz más időpontban. Az is segíthet, ha nem mindíg ugyanott csináljátok, pl: a hálóban az ágyban, hanem kipróbáljátok, milyen a fürdőszoba, stb. Találj ki új pózokat.

De saját magamon tapasztaltam, hogy fáradtan, álmosan sokszor mindenhez előbb volna kedvem, mint a szexhez. Persze vannak kivételek.

A férjem amúgy 33 éves, de nem vettem észre, hogy kevesebbszer kívánná a szexet. De ez is pasifüggő.

2008. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen már nem olyan strapabíróak,hamarabb elfáradtnak,repül a fiatalság...

Én is így veszem észre pl.az én párom reggel akar folyton szexelni,mert este hulla fáradt.Nem a vággyal függ össze,de a gondok,a mindennapi problémák,a munka lefárasztja őket.

Szerintem kényeztesd,masszírozd,várd egy jó kis fürdővel ami romantikus is,egy pohár bor,majd hagyd,hogy feküdjön amég te feléleszted a vágyait és akkor már akarni fogja.

Próbáljatok ki minden nap mást,máshogy szexelni más helyen,változatosan és akkor lehet,hogy minden nap arra megy haza izgatottan,hogy biztos v.mi meglepi várja.(szerepjátékok,segédeszközök)....

Sok sikert!

2008. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Micsoda???

Tiltakozom!


Kedv az annyi van, mint régen... csak kevésbé bírja az ember.

Próbálj meg valamin változtatni, ami feldobja őt kicsit.

2008. jún. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Az én párom 29 éves, és hát nem panaszkodom :). Már 6 éve együtt vagyunk, de nem hiszem hogy csökkent a vágya, szóval szerintem ez inkább pasi függő, és párkapcsolat függő.
2008. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
33 éves vagyok,naponta 3-4-szer kiverem,és 1-2-szer szeretkezünk a párommal....ja,és állandóan fáradt vagyok....:)
2008. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
egy kis bemelegites sosem art...nap kozben kuld neki erotikus sms-eket...magyaran kezd el izgatni hogy mire hazaer teljesen be legyen vadulva. Ugyesen es ovatosan halozd be....es persze kicsit tartozkodj ha hazaer...no de ertheto legyen hogy te is akarod...
2008. jún. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!