Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pénisz vastagságát kerületbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénisz vastagságát kerületben vagy átmérőben kell megadni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 11:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
na vazzeg, milyen kérdések látnak itt világot?
2008. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
átmérő, te, de ez milyen kérdés basszus?
2008. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

:))LOL

térfogat én úgy tudom:)

2008. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
matematika 1-es. a kerület az kerület. a vastagságot az átmérő adja.
2008. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
Feszínben vagy térfogat kell számolni.A kerület,terület csak síkidomoknál lehet számolni,az átmérőt nem lehet kicsámolni max.Ha levágja a férfiasságát mert az átmérőt a körnél mérjük a kör középpontjától.Szoval ha átmérőt akarsz mérni akkor ketté kéne vágnod :)
2008. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Egyik sem! ùugy kell megadni hogy a mutatoujjaddal és a hüvelykujjaddal àtfogod és ha valaki megkérdezi neked milyen vastad a pöcköd megmutatod neki hogy kàbé ekkora!
2008. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
NEM!!!térfogatban.... (istenem , ilyen kérdéseket??:P)
2008. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

A pénisz vastagsága pontosan egy maroknyi :D


Különben az átmérőt és a kerületet is lehet használni a vastagság jellemzésére, a kettő aránya pi értéke.


(Ez az állandó farokmérés meg egy kicsit unalmas. Senkiből sem lett még jó kovács pusztán attól, hogy nagy a kalapácsa.)

2008. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem farokméregetés céljából kérdeztem, egy ismerősömmel egy másik kérdéshez kapcsolódóan ez felmerült, én kerületet mondtam ő átmérőt. az átmérő szerintem azért nem jó mert azt nem lehet pontosan lemérni, ezzel szemben a kerületet igen, mint pl derékbőségnél sem átmérőt adunk meg.
2008. jún. 27. 14:56
 10/16 anonim ***** válasza:

Előttem szólóknak igaza van.A kerület számítást síkidomoknál használjuk.A hosszúság és a szélességét.Habár a te péniszed lapos nincs semmijen vastagsága nyugdtan számolhatod kerületben.

Ámm az átmérőnél már a magasság, a szélesség és a vastagság kerül már számításba.Tehá átmérő!

2008. jún. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!