Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogyha merevedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha merevedésem van, akkor a bőrt nem tudom hátrahúzni? Vagyis csak tudom, de nagyon nehezen és enyhe fájdalommal is jár. Lehet ezen valahogy segíteni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 09:35
 1/5 anonim válasza:
100%
Valószínűleg fitymaszűkülete van. Forduljon orvoshoz!
2008. jún. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elmondottak alapján fitymaszűkület. Doktor ácsi egy nagyon egyszerű és gyors műtéttel rendbehozza.
2008. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Eleinte nekem is szűk volt, vagyis gyerekkoromban, amikor kezdett felállni. De a sok "húzgálástól" automatikusan kitágult.


A rendszeres bejáratás egyébként is hasznos, szerintem növeli a potenciát. Aki ritkán használja, besül a fegyvere. Én naponta legalább egyszer elsütöm, vagy többször is. Akár van hozzá partnernő, akár nincs. Így évtizedek óta biztosított a kellő tűzerő.


Tehát én abszolút feleslegesnek tartom az orvosi beavatkozást, ha manuális úton is simán rendbetehető a dolog. Tapasztalataim szerint nem szabad kímélni, pihentetni a fegyvert, mert csak berozsdásodik, ráadásul a gyakori szex fiatalon is tart, mivel folyamatosan termelődnek a hormonok meg akármik, ami ilyenkor szokott -- gondolom.

2008. jún. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hm, ilyenem nekem is volt, csináltak is műtétet de kb szart se ért... Szóval én is csak azt tudom javasolni, amit az előző mondott. Amikor feláll, kicsit húzogasd hátra, ha elekzd fájni akkor hagyd abba. És lassan!
2008. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a 3. válasz zseniális
2018. jan. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!