Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a barátommal vagyok, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátommal vagyok, nem kívánom úgy a szexet mintha egyedül lennék. Pedig ha belelendülünk, nagyon jó a szex vele. Miért van ez?

Figyelt kérdés
sziasztok. Lehet hülyén fogalmaztam a kérdést, szóval: ha magamban vagyok sokkal jobban kívánom,és ha a barátommal akkor már nem.De tényleg jó vele ha elkezdjük:) szerintem velem van a baj mert vele semmi gond nincs az ágyban. Frigid lennék?
2008. jún. 27. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem jobban hiányzik ( a szex is ) amikor nem vagy vele, mint amikor vele vagy.
2008. jún. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy a barátodba (vagy legalább szereted úgy igazán)? Kívánod őt magát?
2008. jún. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen, nagyon szeretem őt! kívánom ha nincs velem, de ha már ittvan, nem olyan izgató
2008. jún. 27. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ott van a hiba mielőtt "belelendültök".

Gyanítom, hogy számodra nem vonzó, nem férfias ahogy kifejezi irántad a vágyát (ha kifejezi egyáltalán), így ilyenkor csökken a libidód. Viszont ha már elkezdtétek, akkor adekvát módon reagálsz.

A frigiditás teljesen másféle zavar! Olvass utána.

"A frigiditás szó hideget, fagyosat jelent, mint ahogyan a frigider, fagyasztó szó. Szexuális értelemben ez azt jelenti, hogy valaki hideg marad, nem tud "tűzbe jönni", felizgulni. Akkor mondható valaki frigidnek, ha semmilyen módon nem tud szexuális izgalomba jönni." stb.

ez rád nem igaz, úgyhogy biztosan nem vagy frigid.

Gondold végig, hogy mi az ami nem úgy történik ahogy szeretnéd vagy mi az őrajta ami a lelked mélyén nem tetszik neked.

2008. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat:)
2008. jún. 27. 15:38




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!