Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi történik ha egy lány elmegy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik ha egy lány elmegy?

Figyelt kérdés

Hmm...a fiúk honnan veszik észre h egy lány elmegy...?Mert a barátom azt hiszi sha nem megyek el..pedig,de..csak ő azt mondja,h akkor össze kellene nagyon "szorulnia"...

Választ előre is köszi..


2008. jún. 27. 00:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Hát én abból veszem észre hogy teljesen megváltozik a csaj légzése és mozgása.


Mi az hogy össze kellene szorulnia :D? LOL.

2008. jún. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Becsukja maga mögött az ajtót, gyűlik a mosatlan és a mosni való...
2008. jún. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Na komolyra véve:

Sűrű szapora légzés, teste rázkódik, erősen szorít, és esetleg fel is kiált ;)

2008. jún. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Egyrészt a lélegzés, másrészt a sóhajok. Nálad ilyen "tünetek" nincsenek? :) Én nem tudnék csendben elélvezni, az fitt.. Mellesleg ha nem "akkora" orgazmus, akkor sztem nem szorul össze.
2008. jún. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt értheti az összeszorulás alatt, hogy a hüvely ütemes összehúzódásokat produkál. Ez mindig így van de nem mindig egyértelműen érezhető a másik számára.


Nekem tetszik, hogy tutira akar menni. :))

Ha valóban figyel rád, egy idő után még azt is meg tudja állapítani, hogy mikor mennyire volt intenzív az orgazmusod.

2008. jún. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Áh, így már értem azt a részét is :) (mindig tanul az ember valami újjat :P)

Köszi :P

2008. jún. 27. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
... Hát, nekem a barátom mindig tudja, hogy mikor megyek el, és imádja. Mert olyankor szorosan ölelem, csókolom, és igaz, OTT is szorosabb ahogy elmondja. De én olyankor majdhogynem önkívületi állapotban vagyok. utánna tudom, hogy valszeg a szomszéd utca is tudja, hogy mitcsinálunk. De viszont elképzelhető. attol függ, hogy mijen orgazmusod van. Amugy általában a fiúk tudják, mert egy lány rázkődik vagy nem is tudom leirni fontosan, hogy mit csinál. Szóval szerintem kicis az esély, hogy nemveszi észre, vagy nemarra figyel... és csak az élvezetet érzi, és csak utánna gondolkodik.
2008. jún. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Ez is mindenkinél más. Volt olyan barátnőm, akinél egyértelmű volt, megfeszültek az izmai, aztán hirtelen elernyedt, közben hangokkal is jelezte. Volt, aki teljesen csöndben volt közben, csak a teste feszült meg egy pillanatra, volt akin egyáltalán nem láttam, hogy melyik pillanat volt az, de a megelégedettségből, ami utána következett kiderült. Viszont ez a hüvelyösszehúzódás dolog nem volt jellemző. Akinél volt, annál sem volt olyan erős, hogy jól megkülönböztethetően éreztem volna.


Eleinte velem is volt ez, hogy nem tudtam pontosan megállapítani a lány orgazmusának pillanatát, erre azt mondta nekem valaki, hogy ha a nő nem élvez el, akkor azt tutira éreztetni fogja valamilyen úton-módon velem. Tedd ezt te is. Mond meg a pasidnak, hogy ne aggódjon, ha gond van akkor szólni fogsz, addig örüljön, amíg nem szólsz. :)

2008. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
elôttem szolo 5! nem mindenkinel van összehùzodàs,de megfeszülök rendesen...és külônben is nehogy màr a baràtod jobban tudja mit érez egy csaj orgazmus közben...pffff
2008. jún. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor nagyokosok...( az elsö pär välaszadohoz..)nem arra volt kiväncsi a kéRdezö hogy te is tudsz üvölteni szex közben.arra gondolt.. mivel a pasija azt hiszi mindig hogy megjätsza az orgazmust,hisz nyögni,meg lihegni mindenki tud(ha megjätszod.)arra volt kiväncsi,mint a pasiknàl a merevedés,a csajoknàl miböl lehet észrevenni.ami nagyon szembetünö lehet,probàljàtok ki hogy kkielégit téged kézzel-ujjal,és amikor elmész akkor eléggé nedves leszel.független attol hogy nedves vagy mär amikor csinäl neked ott lennt valamit:),feltünöen méG nedvesebb leszel amikor elmész...mellesleg a csiklod is nagyon picit megduzzat ha izaglmi ällapotba kerülsz.itt a vàlasz...:)
2008. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!