Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátom leggyakrabban 2hetente kivánja a szexet?

Figyelt kérdés

Ha kezdeményezni akarok akkor eltol. Nem értem! Nekem sokkal többre lenne szükségem... És ilyenkor a fejemhez vágja, hogy mániás vagyok és hogy menjek el orvoshoz. Holott szerintem ez nem mánia, csak egészséges szükséglet. Meghát szeretem, az a normális, ha kivánom.

Szerintetek?


2008. jún. 26. 20:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Sszia, gondolj csak bele, nem azt az embert keressük, akivel tökéletesen megértjük magunkat, és mindketten ugyanazt akarjuk?

Ha ti nem akarjátok ugyanazt, és valóban különböztök, akkor jobb ezt minnél hamarabb bevallani magadnak!

Ez nem egy olyan dolog, amiről le kell mondanod, csak azért mert a pasi állandóan visszautasít, akit szeretsz.

Nem tudom, hány éves vagy, de fitt, hogy találnál még pasit, normálisnak tűnsz, és kérlek, ne engedj! Ha nem vagytok egy hullámhosszon , akkor jobb minnél hamarabb erre rájönni!

Hiába a fantasztikus kapcsolat, ez is a kapcsolat része, sztem 30-40 % a szex-szé!

2008. jún. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
hát igen, valami gigszer van a dologban, egy normális hapsi azért másfél év alatt nem hiszem, hogy kéthetente vágyik a szexre.én valószínűleg tartom, hogy más van a képben, de ne haragudj, lehet, hogy már csak megszokásból van veled. beszélj vele mindenképp, ha kell, tényleg fenyegesd meg, hogy neked vannak igényeid, ha nem tudja megadni, akkor máshol fogod keresni. ha az mondja, hogy akkor menj és keress mást, akkor már nem szeret.
2008. jún. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a hasznos tanácsokat!!! Sajnos, már nem hiszem, hogy megmenthető lenne a kapcsolatunk. Mert minden kiindult a szex témából és már csak gyötörjük egymást. Ő egyszerűen sosem értette, meg, hogy nekem vannak igényeim, ami szerintem egy 21éves lánynál nem meglepő... De egy 25éves pasinál már igencsak meglepő, hogy nem akar szexelni....


Én nem akartam, hogy vége legyen... Főleg nem emiatt...

2008. jún. 27. 10:14
 14/16 A kérdező kommentje:
Jah!!! mÉg annyit, hogy ő a kapcsolatunk elején sem volt valami aktív szexuálisan... Csak akkor nem volt feltünő, mert hetente csak a hétvégét tudtuk együtt tölteni...
2008. jún. 27. 10:17
 15/16 anonim ***** válasza:
az előző válaszadó vagyok, figyelj, valaki biztos meg tudja adni neked, amire vágysz, de úgy látszik, nem ő az. sajnálom
2008. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem fiatalság kérdése, a napi szex nem számít "mániásnak" még idősebb korban sem. Én valamikor laktam albérletben, ahol az 52 éves háziasszonyt naponta meghágtam, és az neki (is) érzékelhetően igencsak jólesett... Ennyit a "mániáról".
2008. jún. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!