Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meddig fáj a szex szülés után?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fáj a szex szülés után?

Figyelt kérdés
2008. jún. 24. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én születtem simán is ,meg császáral is.A császár után nem fájt,kise vártuk a hat hetet,két hét után csináltuk.A sima szülés után nagyonrossz volt, de csak az elsö,utána márt nem.
2008. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az atól is függ könnyü szülésed volt vagy neheéz?én nagyon nehezen szültem és iszonyú volt utána a szex a falat tudtam volna lekaparni ugy fájt...
2008. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Az elsö szülésem után eltelt több, mint 3 honap mire rendessen tudtuk "csinálni". A második szülés után már pár hét után simán ment minden.
2008. jún. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első alkalommal úgy fájt,h azt hittem elsirom magam,a 2.sem volt még jó,de aztán helyrerázódtam,mi kivártuk a 6 hetet.
2009. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem nagyon nehéz szülésem volt! Vágtak de szakadtam és repedtem is 4,20 kg kisbabám lett! :) Szóval kb 2,5 hétig lábra sem tudtam szinte állni. Ám mégis mivel imádjuk egymást, 5 hét után próba-cseresznye kipróbáltuk mi a helyzet. Hát kegyetlenül fájt és egy picit megis repedtem. De szép lassan síkosító segítségével belejöttünk újra, és most eszméletlen jó. 5 hós a pici, de kb 2,5 hó telt el mire rendben ment minden. Bár most szűkebb vagyok még mindig az elején, de ez szerintem és a párom szerint méginkább, csak jó!
2010. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!