Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bnőim már kipróbálták, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bnőim már kipróbálták, és sztk nagyon cool hogy lapos elemmel izgatják a csiklójukat. Én még nem mertem. Lehet vmi bajcsim tőle? Azt mondják nagyon jó, valakinek 3x is sikerült elmennie. Árthat nekem?

Figyelt kérdés
2008. jún. 24. 08:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
78%
"bajcsi"? te úristen, neked már most olyan bajod van amit csak egy dologgal lehet orvosolni: BUMM tarkólövés
2008. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
70%
Micsi az a "bajcsim"?!...Hát az "sztk"?!....SZERINTEM olvass sokkal-sokkal többet,attól BAJOD nem lehet....!
2008. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
94%
kérdezd meg a dokit az SZTK-ban :D
2008. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
100%
A 19 villamos egy járatán van egy-két hely, ahol nincs rendesen lezigetelve és egy kicsit ráz. Én is már többször felizgultam ott. Tehát ez nem perverzió, normál jelenség.
2008. jún. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
75%

Nem tűnt föl, hogy a barátnőid mind ribancok, és az iskolából mindig hiányoznak, továbbá 2es a legjobb jegyük?

ha ilyen szeretnél lenni, akkor vételezz lapos elemet.

ha nem, akkor szerezz egy pasit. és az ne bradpitt.jpg legyen.

2008. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

A lapos elem jó!

Aplikálj még hozzá egy nagymenetszámú vasmagos tekercset (pl. fénycső fojtó), és egy gombbal kapcsolgasd! Természetesen az egyik elektróda a fenekedben, a másik a csiklódon legyen!

Na, így az igazi!

2008. jún. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
80%

na kezdjük ott,hogy kinek jut eszébe hogy elemet tegyen a csiklojàhoz?ez ùgy hogy jön?ott az elem az asztalon unatkozol,meglàtod megkivànod és ...

igen bajcsid van és ezt nem cikizésböl, ez nem normàlis aberàlt ribancok a baràtnöid,ha példàul egy sövényvàgot dugnànak a puncijukba te megkérdeznéd hogy lehet e valami bajcsid? legyen màr eszed ha a ,,barinöjeidnek "nincs!szerezz egy pasit,aki szeret és kérés nélkül izgatni fogja a csiklod!

2008. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szexi az a lapos elem! Letisztult, pattanásmentes arc...
2008. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Bajcsid? Hát nem tudom... erre majd inkább Kiss Ádám válaszol.:P
2008. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
65%
Ki a fasz az a Kiss Ádám?!
2008. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!