Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 18 évesen mekkora az átlag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen mekkora az átlag pénisz méret?

Figyelt kérdés
2008. jún. 24. 03:50
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Ilyen hülye kérdésekkel tele van az oldal..na mind1. Válasz: 19/F vagyok..18as mérettel, és eddig minden csaj, akivel együtt voltam, aztmondta, nekik sosem a hossz számít, hanem a vastagság ! ..Rendszerint csak azt érzik, hogy bennük vagy..vagy ha túl mélyen akkor fáj. Viszont a vastagság nagyon lényeges ! :)
2011. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

18 évesen mekkora az átlag pénisz méret?

Utána lehet nézni, én úgy tudom hogy 10-15 cm körül van

De nem mindegy. Isten amekkora szerszámmal megáldott, annak örülj. A sors hozta így, ez ellen nagyon nem tehetsz. Ha valaki meg bele köt valakibe hogy kicsi a micsodája, az egy szánalmas gyökér, hogy nem talál ennél jobb gúnyolást.

Van aki 190 cm magasra nő, van aki 178 cm-re. Ez ugyanígy van a hancúrléccel. Nem nagyon lehet irányítani, a természet alakítja. És amúgy is, ahogy már korábban is írták, a lényeg az hogy a pároknak szeretniük kell egymást, és nem a méret, hanem a módszer számít. Tegyük fel hogy egy fickónak 20 cm de 1 perc után elmegy. A csaj nem nagyon élvezni, de ha 11 cmessel 20 percig kényeztetik, szerintem azt jobban díjazná


De lehet csak én gondolom így. Én is csak emberből vagyok és tévedhetek.

2011. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 KVBIO válasza:
100%

Olvasva a hozzászólásokat, azt kellett észlelnem, hogy nagyon sokan felre vagytok tájékozódva a biológiaával kapcsolatban . a kulső nemi jelleg ami a lányoknál a melleket es a nemiszervet illetve a fiúknál a péniszt illeti az a serdülőkor végéik növekedik alakul és aztan megáll eme növekedés.


Több ízben tapasztaltam azt is a kommentekben, hogy mindenki kisebbségi komplexussal bír. Ebben az a gond ha a lánynak az számít, hogy egy kolás uveg lengjen a lábatok között az a né egy fehermájú akinek csak az számít hogy kitöltsék belülről és nem az hogy szeretve legyen éha gyengédebben romantikusabban néha meg vadabbul szenvedéjesebben.


Egyépként mindenkinek szeretném figyelmébe ajánlani, hogy a péniszeket nem tak forma, fajta, esetleg mérat alapján lehet osztályozni, hanem ezen kívül még két nagy fő csoportba is oszthatjuk ami azt jelenti: az 1. osztályba/csoportba tartozik a húspénisz, míg a másikba a vérpénisz.A különbség ezen szerszámok között látványos de nem végzetes :D

Tehát azon férfitársaink rendelkeznek húspényisszel akiknek szinte az erektált állapotban lévő méret és a lankadt állapot között csak pár cm különbség van, míg a vérpénisszel élő férfiaknál eme különbség nagy és szemmel látható a változás. Ezenfelül a vérpénisz lehet egészen kicsi nyugalmi állapotban és valamikor a duplájára nő meg erektált vérbő állapotban.


Ismerjük talén a klasszikus mérést ugye amikor a közpső ujjunkat a tenyerümkbe hajtjuk majd az ujbegynel megjelöljük a tenyeret és a kiegyenesítjük az ujjat. Ekkor az újbegy és a jelölés közti távnak kéne tükrözni a pénisz méretét. - ezt csak azért írtam , mert ezen módszer a lányoknál/nőknél is használható. Ezesetben a hölgyek azon méretet kapják meg a mérések utén amely számukra a legkellemesebb péniszméret a sex terén.


Nem a méret a lényeg ahogy azt tartja a közhely, hanem az, hogy mindenképpen elöbb ismerjétek meg saját testeteket és csak ezután nyomuljatok. Magyarul szabad a maszturbáció sőtt saját meglátásaim és tapasztalataim szerint hasznos is. Mindig add azt az ágyba a partnerednek amit te is szeretnl kapni tőle, továbbá beszéljetek a szexuális együtlét előtt és után is nyíltan vállalva véleményetek. Csak akkor lessz valami gördülékeny és jól működő ha mindent letisztáztok és átbeszélte , mert ez erősíti közetetek azon bizalmat , ami elengedhetetlen bizonyos helyzetekben.


Remélem, hogy legalább pár embernek/fiúnak tudtam segíteni, ha esetleg kerdesetek van írjatok.

2011. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

előző válaszolónak

100%-ban igazad van

2011. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim válasza:
en nem kamuzok en 15 eves vagyok lassan 16 es pont 16 centi metres a farkam:) vastagsagra is megvagyok elegedve:) egyebkent az atlag feher ferfifarok meretek 14-22 ig van:) 14 utan mar siman kitudsz elegiteni egy not)
2011. máj. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:
most komolyan én n13 vagyok és 15cm ,az baj? :D
2011. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet megérteni a fiataloknak ezt a pénisz méregetős, -hasonlítgatós témát!? Engem is foglalkoztat a dolog, de belátom hogy el kell fogadni magad olyannak amilyen vagy. Ha megtudod hogy kicsi vagy nagy csak az önbizalmadat üti felül vagy rosszabbik esetben alul. Én inkább nem írom ide a péniszem specifikációit, csak azt helyette hogy meg kell ismerni legelsőnek egy lányt, ezalatt azt is értem hogy minden porcikáját és fordítva. Miután szereti szívből két fél egymást onnan elfogadják egymást. Ha nem.? Az baj. :) 18/F
2011. dec. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 curcicapitan válasza:
Ezek a kérdések elég balf*szok, de érthető számomra ha valaki ilyenre kíváncsi, hiszen minden férfi fejében megfordul a gondolat, hogy vajon az övé elég nagy-e, vagy lehet-e valahogy növelni. Egyébként ha beírod google-be biztos találsz valamit. Mellesleg meg 18 vagyok és nekem 21cm... :D
2012. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 bajnok:) válasza:
öhöm én 14éves vagyok és 16.2 cm a péniszem namost akkor én mutáns vagyok vagy felnőtt koromra 24cm-es lesz?xD
2012. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 bajnok:) válasza:
én 13éves vagyok és 16.2 cm-es a péniszem akkor én most mutáns vagyok vagy felnőtt koromra 24cm-es lesz?
2012. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!