Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ezt most vegyem egy jelnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most vegyem egy jelnek, hogy hagyná, ha csinálnám?

Figyelt kérdés
Barátom sose engedi, h szájjal elégítsem ki. Bevallom őszintén én sem nagyon vagyok oda érte és mostanában egyre gyakrabban kezdek róla fantáziálgatni, h milenne, ha mégis... Ma voltam nála és kérte, hogy finoman harapjak bele a péniszébe. persze nadrágon keresztül. ezt vegyem jelnek, hogy kiakarná próbálni velem? (neki már csináltk és nem tetszett neki, meg ezzel azt mondja megalázna engem. vhogy én is így vélekedek/tem).
2008. jún. 23. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt veheted egy jelnek. Mi is úgy kezdtk a paimmal, hogy "mi lenne, ha egy kicsit megharapnám?". Utána való alkalmaknál már hagyta, hogy azt csináljak amit akarok. Így nem érezte kényszerítésnek, hiszen én akartam és ő nem mondott semmit. Nem kell tőle félni, nadrág nélkül nagyon jó, téged is izgat, de főleg a pasid :-)
2008. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Ez már a második ilyesmi kérdés, atya ég, mi van a hímtársaimmal? Egyik se akarja, h leszopják őket? Csak én vagyok ilyen perverz, h mindennél jobban szeretem? :)
2008. jún. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
vannak ilyenek... am köszi a válaszokat...
2008. jún. 24. 10:04




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!