Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van az hogy vannak pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy vannak pasik akik nem szeretik ha leszopják öket? Pedig az jó nem?

Figyelt kérdés
2008. jún. 23. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
2ismerősöm is van aki így vélekedik fiú létére hogy ő nem akarja h leszopják. Az egyik az exem, egy régi exem, ő azt mondta hogy szte ezzel megalázza a nőt. De ez hülyeség, a másik srác egyik bnőm pasija, ő is ugyan így vélekedik. Sztem még soha nem szopták le és azért vélekedik így. Egyszer megérezné az ízét... Mondjuk én nő vok, de király érzés lehet...:D
2008. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Azért a többség szereti, ha egy csaj leszopja. A férfiak másik fele pedig megalázónak tartja. Amúgy pedig minden férfinek jó lenne, ha hagyná.
2008. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1x nem akarják nem fogják hagyni. A nők java sem hagyja, h kinyalják és mégis kimaradnak a jóból.
2008. jún. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Én spec imádom, hírből hallottam már ilyen srácokról, de nem értem őket. Egy jó szopás néha még jobban is esik, mint maga a szex, legalábbis nekem... Úgy látszik, ami azokból a pasikból kimaradt, én kaptam meg :)
2008. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az arány nagyon kicsi. És ha ezek a fiúk egyszer egy nagyon ügyes lány szája közé kerülnek, már nem is tartják olyan megalázónak.

Ha én ilyen férfivel lennék együtt, megmondanám neki, hogy én nagyon szeretném, nem megalázó, és csak nekem tesz jót...:)

Petranova

2008. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
ha a srác barátnője rosszul szop,fájdalmat okoz a skacnak,akkor azért.nekem is volt oan barátnom aki nagyon szivesen csinálta de iszonyat szarul,én se engedtem neki
2008. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
mer seggtúrók azér nem szeretik
2009. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!