Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan pasi aki nem szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi aki nem szereti kinyalni a párját?

Figyelt kérdés
Vagy azt minden pasi szereti a nyalást?
2008. jún. 23. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Én nem szeretek nyalni, bár néha megteszem a barátnőm kedvéért...
2008. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan pasi, aki nem szereti csinálni, de az ne is várja el, hogy őt leszopják... Ha pedig neked sok, ahogyszor csinálja a pasid, mond meg neki, hogy legyen kevesebbszer.
2008. jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Kinyalni csajt akkor gázos, amikor nem adja vissza. Ilyen téren sajnos vannak tapasztalataim. Szerintem ilyenkor is le lehet kurvázni őket.
2008. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kedves elözö válaszadó te pasi vagy vagy nö?
2008. jún. 23. 21:19
 5/16 anonim ***** válasza:
35%

Telljesen igaza van az előző hozzászóló előttinek. Hamár kinyalom a csajt akkor mi az, hogy nem adja vissza? Persze csak ha rendszeresen van ilyen mert egyszer mindenkit átbaszhatnak...ha ez rendszeres akkor a pasi vagy egy 50-es méretű papucs vagy buzi.


Amúgy ha tiszta és ápolt akkor imádom nyalni. Imádom az ízét és a látványát, mindent. Nade egy túrós mosdatlan puncit..phuj :S

2008. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nemtudom.én annyira nem vagyok oda érte,de jó.ez olyan nekem,mint a kutyapóz
2008. jún. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nekem nem volt még ilyen... tapasztalataim szerint szeretik... max nem elég ideig...


DE: képzelj el egy büdös túrós faszt... te a szádba vennéd?

2008. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem fúj az nem soha.csak ha tiszta akkor.
2008. jún. 23. 23:07
 9/16 anonim ***** válasza:

Fujj, eza túrós dolog nagyon gusztustalan volt, épp éhes voltam, de mostmár... :P

Amúgy van olyan pasi. Én sem nyalnék ki egy túrósat... böe

2008. jún. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Minden a szülők felelőssége: Ha nem nevelik Lányukat, Fiukat a rendszeres tisztálkodásra - kölönös tekintettel a menzesz idején - azzal dupla hibát követnek el: !! Mert ha egy fiú egyszer találkozik 1 fehértúrós, több napja mosott pinával, vagy 1 lány 1 hasonlóan mosatlan penissel, nagyon sok időnek kell eltelnie, hogy azt el tudják felejteni ! NAPONTA tisztálkodj - és nagy wc után, és szex előtt, és után IS minden alkalommal - nem csak egészségesebb, kellemesebb is.

Szóval egy jóízű, jóillatú puncit orgazmusig nayalogatni, nos, ez nagyon kellemes és hasznos! ( De ha nő nem viszonozza, azt el kell hajtani, és az önzését mindenkivel tudatni kell !! )

2008. jún. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!