Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyunk, hogy legyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyunk, hogy legyen huvelyi orgazmusom?

Figyelt kérdés

Korulbelul 8 eves koromtol onkielegitest vegzek, az elso par evben " nagyokat " elveztem, aztan kezdett enyhulni. MOst 14 vagyok, onkielegitesnel is mar nem nincs olyan nagy elvezet. Nemreg fekudtunk le a baratommal, a "behatolas" csak nagyon picit fajt, vagyis majdnem nem is, nagyon vigyazot ram, bar elelvezni nem tudtam, masodik alkalommal sem. Mitol lehet ? v nem is fogok ? mit csinaljunk, hogy ujra ugyanugy tudjak elelvezni, mint 8 -9 eves koromban ? vagy ezt mar nem lehet "visszahozni " ?

Elore is kosoznom a valaszt !!


2008. jún. 22. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
türelem türelem türelem!!!!!!!!!!!!! te még nagyon fiatal vagy ahhoz hogy egyből elélvezz. az önkielégités teljesen más, mint egy férfival. Inkább csak tapasztalatot gyűjtsd és idővel eljön mindennek az ideje. Ki kell ismerjed a tested és hogy mi hogy jó neked. Utána közösen a barátoddal. Ehhez még évek kellenek. Ezért nem ajánlatos a szexet korán elkezdeni.
2008. jún. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még korai egyből az orgazmust hajszolni. Össze kell szoknotok a szexben a barátoddal, meg kell neki mutatnod, hogy hogy jó neked. Kísérletezni kell és menni fog. De ahogy az első hozzászóló is írta, ehhez türelem kell!
2008. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eloszor is nyugodj meg,meg nem bagy elkesve semmirol! szerintem probaljatok meg az elojatekot a baratoddal,esetleg hagyd hogy az ujjaval kenyeztessen simizonn es csak aztan kozosuljetek! idovel menni fog
2008. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az elottem levo valaszolonak, probaltuk az ujjazast de mikor "belemhatolt" fajt a huvelyemnel az izom vagy hogy magyarazzam... es nem tudom mitol
2008. jún. 22. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Es most mar hogy vagy? eltelt 2 ev nem?
2008. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az elozo valaszado vagyok! fereneztem bocsesz!!!!!!!
2008. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!