Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lassan 15 éves leszek, és van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 15 éves leszek, és van pasim és pettingelünk.. Honnan tudjam mikor megy el?

Figyelt kérdés

Már régóta pettingelek a barátommal, ő bele nyúl a nadrágomba és "kielégít". én viszont nem nyullok bele, hanem nadrágon keresztül csinálom neki. Mert még nem készültem fel komolyabbra..de tudnom kell hogy élvezzi-e... Amikor csínálom neki hangosabban vesz levegőt és elkezd izadni és gyorsabban csínálja nekem. De multkor rögtön kiment a Wc-re utána miuttán abba hagytam neki..miért ment ki? most akkor elment már? Volt olyan is hogy csínáltam és meg volt hoy hangosabban vette meg minden, és egyszer csak nekem is abba hagyta és elvette a kezem..miért?



2008. jún. 22. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
szerintem te még nem készültél fel a szexre:) de amúgy ha elmegy akkor észre fogod venni....
2008. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem ha úgy élvezett volna el, hogy ruha van rajta, akkor látni lehetett volna a nadrágján a foltokat (csak nedvességre gondolj, mintha mondjuk vizes lenne). Biztos, hogy nagyon élvezi amit csinálsz (illetve csináltok), és az sincs kizárva, hogy éppen elélvez, de lehet hogy azért rohant ki a wc-re, hogy magának fejezze be :)


Tényleg nem vagy még felkészülve a szexre, de ha már úgyis pettingeltek, és már itt tartotok, akkor lassan lehúzhatod a pasid nadrágján a sliccet, és úgy is simagathatod a péniszét. Ha magatok közé teszel a törölközőt vagy valamit, akkor pedig tutira látod, hogy elélvez-e. :)

2008. jún. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De figyelj már kicsit!Mien rossz lehet már neki h ha elmegy, h tiszta ragados gecis lesz a nadrágja!Sztem ezt egyik fiú sem szereti! Akko legalább huzd le a nadrágját és élvezzen bele egy zsepibe vagy vmi, de ne a nadrágjába, me azt nem naon szeretik!

Am sztem is naon de naon koria neked a szex!

2008. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Ügyes kislány, mert nem szexel, és tisztában van vele hogy koraiak még bizonyos dolgok... Ezen kívül a kérdezőnek és az utolsó válszadónak: Tanuljatok meg magyarul beszélni, írni, gépelni, fogalmazni!


Szerintem sem a legkedvesebb dolog hogy vagy csak felizgatod és nem elégül ki (utána fájdalmai vannak), vagy a gatyája lesz tele... De ha már ehhez ragaszkodsz, akkor árulkodó jelek felsorolása: lüktet néhány a szokottnál erősebbet majd elernyed, megszűnik a merevedés, nedves lesz a nadrágja.

2008. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Nagy az Isten állatkertje!!!
2008. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
...és mi vagyunk a gondnokok!
2008. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem éppen ezért legközelebb kapd elő neki és csapjad ki és minden bajotok megoldódik máris. Szerintem amugy az utolso mondatodra válaszolva azért vette el a kezét, mert jól belelőtt a naciba és így már nem érzett vágyat h tovább csinálja neked, vagy pedig ideges lett h nem nyulsz be neki és megelégelte. De inkább az elöbbi
2008. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, Amikor kinyitja az ajtót. De vigyázz mert lehet nem jön vissza. A WC-re azért ment ki mert pisilnie kellett, vagy csak simán kiverte magának amire te nem vagy képes. Remélem ad ki hangokat(röfög) Mert csak akkor élvezi. Am hány év múlva leszel 15?
2008. júl. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szijja! Hát, tényleg meg kéne tanulni egyeseknek írni!

Nyugi a pasid csak az miatt meg ki, hogy kiverje, és ne a nacija legyen tele:D ..mondjuk szerintem azért valamennyivel több időt fordíthatnál a pasidra.. de csak akkor ha te is akarod.. ezalatt arra gondolok, hogy azért a nacit is lehúzhatod, és simogathatod a szerszámát:D Ő is és lehet, hogy ezt te is élvezni fogod! szóval ne izgulj menni fog.. sok sikert! puszika

2008. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!